0

Warsztat Happy Mouth™ – Generatywnej stomatologii energetycznej

Happy Mouth™ jest systemem zabiegów wspierających regenerację i aktywację układów zdrowia jamy ustnej. System ten opracował dr Tom Kolso, dziś dentysta z 25-letnim doświadczeniem, właściciel holistycznej kliniki stomatologicznej w USA. Pamiętaj, że oprócz dobrostanu jamy ustnej warsztat ten przekłada się również na zdrowie całego ciała, jako że medycyna wiąże 80% dolegliwości w ciele z dolegliwościami zębów, dziąseł i innych organów znajdujących się w ustach.

Czy to coś dla Ciebie?

25-27 listopada spotykamy się, aby przez 3 dni  (w Polsce – nocy: sprawdź godzinę rozpoczęcia zajęć) uczestniczyć w warsztacie tej metody, prowadzonym przez Shaunę Teaken, światową koordynatorkę Happy Mouth. Będziemy praktykować, dzielić się doświadczeniami, transformować swoją głowę i ciało. Czy to jest coś dla Ciebie? Albo dla kogoś, kogo znasz? Jestem organizatorem tego spotkania, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć – zadzwoń proszę, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania (Patrycja Piątek, tel. 508-161-011). W ten sposób ludzie na całym świecie wspierają zdrowie i dobrostan jamy ustnej i całego ciała.

Zarejestruj się już dziś! Do 29 października cena dla rannych ptaszków (taniej o 100$)! Oto link do większej ilości informacji, rejestracji i płatności za 3-dniowy warsztat Happy Mouth:

https://yourhappymouth.com/class/happy-mouth-oct-2021/ 

 

 

Na tym warsztacie poznajemy punkty aktywacyjne na głowie, procesy na ciało i transformujemy przekonania, aby:

* zainicjować uzdrawianie dziąseł (krwawienie lub recesja dziąseł)

* zatrzymać i cofnąć próchnicę

* uruchomić naturalną autonaprawą ubytków, startego szkliwa i ukruszeń

* wzbudzić odrastanie brakujących zębów i dziąseł

* zmienić wiele innych rzeczy.

Ten warsztat przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy, abyś mógł oferować sesje Happy Mouth innym i zmienić stan zdrowia własnych zębów i całej jamy ustnej.

Tags:
Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *