0

Warsztat Happy Mouth™ – Generatywnej stomatologii energetycznej

Happy Mouth™ jest systemem zabiegów wspierających regenerację i aktywację układów zdrowia jamy ustnej. System ten opracował dr Tom Kolso, dziś dentysta z 25-letnim doświadczeniem, właściciel holistycznej kliniki stomatologicznej w USA.

13-15 sierpnia w Warszawie spotkamy się, aby przez 3 dni uczestniczyć w warsztacie tej metody, prowadzonym przez jej twórcę. Będziemy praktykować, dzielić się doświadczeniami, transformować swoją głowę i ciało. Czy to jest coś dla Ciebie? Albo dla kogoś, kogo znasz? Jestem organizatorem tego warszawskiego spotkania, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć – zadzwoń proszę, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania (tel. 508-161-011). W ten sposób ludzie na całym świecie wspierają zdrowie i dobrostan jamy ustnej i całego ciała.

Oto link do większej ilości informacji, rejestracji i płatności za 3-dniowy warsztat Happy Mouth: https://yourhappymouth.com/class/hm-tom-aug21-polish/

Na tym warsztacie zajmujemy się:

* uzdrawianiem chorób dziąseł (krwawienie lub recesja dziąseł)

* zatrzymaniem próchnicy

* naturalną autonaprawą ubytków, startego szkliwa i ukruszeń

* wzbudzaniem odrastania brakujących zębów i dziąseł

* i wieloma innymi rzeczami.

Ten warsztat przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy, abyś mógł oferować sesje Happy Mouth innym i zmienić stan zdrowia własnych zębów.

Tags:
Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *