FACELIFT

Access Facelift – proces na ciało, w którym chodzi o coś znacznie więcej niż tylko wygląd…

A jeśli to w ogóle nie chodzi o zmarszczki? Tylko o do wewnętrzne światło, którym świeci głęboko zrelakowana twarz? O gotowość na pokazanie się światu w swojej pełni? Pełni, która odpuściła zmienne kanony, dobrze się czuje we własnym ciele, w którym zamilkł głos Wiecznego Krytykanta? Która tętni życiem, jest interesująca i zainteresowana – przyciąga i utrzymuje uwagę?

Że to niemożliwe? Trudne? Masz odwagę w tym stanąć?

Delikatna manipulacja energetycznego masażu Access Facelift dynamicznie przywraca nie tylko blask twarzy, ale wpływa również na dobrostan całego ogranizmu. Odbudowuje, ożywia i odmładza. Wygładza i rozjaśnia skórę. Odpręża i relaksuje. Odwraca oznaki starzenia. Pogłębia i przyspiesza naturalne zdolności ciała do uzdrowienia się. Zmienia się całe życie, bo kiedy zmienia się Twój wygląd, zmieniają się również Twoje punkty widzenia. Wyglądasz inaczej, zachowujesz się inaczej, myślisz inaczej, mówisz inaczej – i wtedy wszystko może się zmienić. Czy chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób Access Facelift może on przetransormować Twoje ciało i cały Twój wszechświat? Myślisz, że to za duże słowa? Cóż… Spróbuj 🙂 Z czasem możesz stać się tą energią…

 

 

 

 

 

 

Dla kogo?

Dla każdej osoby, która jest gotowa na zmianę. Nie wymaga żadnego przygotowania, fizycznego, ani mentalnegp. Przyjdź, doświadcz. A może – naucz się?

Klasa Facelift w Poznaniu, 15 sierpnia 2020