BARS

Zmiana zwykle budzi w nas lęk.

Ale czy byłbyś gotów na zmianę mając pewność, że nikt cię nie będzie oceniał, nikt cię nie skrytykuje?
Czy chciałabyś poczuć taką wolność, że czyjaś ocena tego co robisz  nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia?

Czym właściwie jest sesja Bars – i skąd ją wziąć?

Zacznijmy może od tego, że ciało uwielbia dotyk. Ciało, ten cudowny narząd, który nosi nas po świecie, funkcjonuje przez dotyk. Prawda? Czy zauważyliście kiedyś, jak bardzo samo dotknięcie czyjejś dłoni potrafi zmienić całą sytuację?

A co, jeśli można ten efekt zwielokrotnić?

Sesja Bars jest takim właśnie zmieniającym wszystko dotykiem. Na głowie mamy 32 takie punkty, których delikatny dotyk wykonywany przez drugą osobę powoduje subtelne wyładowanie elektromagnetyczne, dzięki któremu stopniowo uwalniają się pewne energie, będące zakodowanymi punktami widzenia, opiniami, myślami, stanowiskami i wszystkim tym, co nas ogranicza. Tak jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tak w określonym punkcie siedzenia widzimy tylko to, co nie jest przesłonięte jakąś przeszkodą. Jak by to było, gdyby wzrok przechodził przez wszystkie zasłony i gdybyśmy widzieli wszystko? Prawda, że w tym momencie czujecie poszerzenie?

Tym jest właśnie sesja Bars. Rozpuszcza, przekształca, kasuje, wymazuje będące w istocie falą elektromagnetyczną myśli, emocje i uczucia, które powodują, że ciągle poruszamy się po tych samych szynach, prowokując powtarzalność sytuacji i uczucie zapętlenia. Wszyscy jechaliśmy już po tych szynach tyle razy, że nawet przestajemy dostrzegać, że to one kierują naszym życiem. Pociąg życia pędzi, za oknem niby coraz to nowe widoki, nowe twarze, ale wzorzec się powtarza. Ile razy pomyśleliśmy sobie: „Miało być tak pięknie, a wyszło – jak zwykle…”

A jak by to było – przesiąść się z pociągu do samochodu? Nie ma już szyn. Albo przejechać się konno? Pojechać rowerem? Pójść pieszo? Wszystko zmienić? Zacząć samodzielnie wybierać to, czego w życiu chcemy, a nie pozwalać, by nasze życie się toczyło w kierunku, którego nie wybraliśmy. Który wybrano za nas. Jak by to było zacząć kreować swoje życie takim, jakim chcemy, aby było? Kiedy nic nie trzeba, a wszystko można?

Sesje Bars są oferowane przez osoby, które ukończyły tzw. klasę (warsztaty) Bars. Klasa taka trwa 1 dzień i oprócz umiejscowienia punktów i doświadczenia dobroczynnych skutków procesu można na niej poznać inne podstawowe narzędzia Access Consciousness, które są wspaniałym uzupełnieniem samej sesji. Po jej ukończeniu można wymieniać się tym procesem z innymi osobami, które również ukończyły klasę lub oferować ją innym osobom za pieniądze. W Polsce jest już bardzo wiele miejsc, w których odbywają się takie klasy. Wystarczy skontaktować się z wyszukanym w internecie certyfikowanym facylitatorem Bars. Zwykle bardzo łatwo można z nim uzgodnić przeprowadzenie takiej klasy w innym mieście, niż robi to zwykle. Dlaczego jest to takie łatwe? Bo każda klasa i każda sesja powoduje, że świat, w którym funkcjonujemy staje się łatwiejszy, lżejszy, większy, ciekawszy i łagodniejszy. I wszyscy ci, którzy tego doświadczyli wiedzą o tym, że zmieniają świat na lepsze. Może i Ty chcesz do nich dołączyć?

Ludzie, którzy regularnie doświadczają sesji Bars zauważają takie zmiany w swoim życiu:

– przypływ sił życiowych,
– wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
– poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,
– zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania, zacisku,
– większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
– wrażenie lekkości w głowie, umyśle, świadomości istnienia,
– uwolnienie od napięć, odzyskanie poczucia spokoju, radości, relaksu i witalności,
– koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności,
– trwałą utratę nadmiernych kilogramów, które nie chciały zejść innymi dotychczas stosowanymi metodami,
– szybsze powroty do zdrowia po chorobach i urazach,
– redukcję liczby stresujących sytuacji, które po prostu przestają „się wydarzać”.

Wszystko to przychodzi – właściwie nie wiadomo – jak, kiedy i skąd. Bez wysiłku, bez „pracy nad sobą”, bezproduktywnej orki na ugorze, analizowania. Jest przyjemne, relaksujące i łatwe. Tutaj znajdują się odpowiedzi, na często zadawane pytania.

Może chcesz również sprawdzić, jak zadziała na Ciebie?

Oto parę możliwości, żeby się dowiedzieć:

Godzinny zoom, rozmowa osób, które od wielu lat robią sobie sesje Bars.

Film z opowieściami o zmianach, które przyniosły sesje Bars:

I projekty zagraniczne, które mogą odmienić oblicza świata w rejonach, gdzie trudno o nadzieję:

Najbliższy warsztat:

Klasa Bars w Poznaniu – 6 marca 2021