O MNIE

Nazywam się Patrycja Piątek. Jestem jednym z 3 w Polsce Certyfikowanym Facylitatorem Access Consciousness, Facylitatorem BARS, Facylitatorem Facelift, Facylitatorem Pracy z Ciałem, Praktykiem Symfonii Możliwości (SOP), Ptaktykiem Abuse Hold (metoda uwalnianie traumy z ciała), Praktykiem ESSE (energetyczny masaż powięziowy), Praktykiem Happy Mouth (energetyczna stomatologia). Mam wiele umiejętności osiągania zmiany w życiu, swoim i moich klientów.

 

W pracy z ludźmi bardzo odpowiada mi podejście facylitatora – osoby, która ułatwia zmianę. Nie kogoś, kto z góry mówi, jak żyć – tylko osoby która budzi potencjał tkwiący w każdym człowieku, pozwalając mu wyjść poza własne ograniczenia. Stosuję metody, które zamiast forsowania zmiany – otwierają człowiekowi oczy na możliwości, które są mu dostępne. Moja praca przebiega jednocześnie wieloma kanałami: na poziomie umysłu, ciała i energii, czyli tam, gdzie zaczyna się każda zmiana. Stosuję metody, które są dynamiczne i przynaoszą trwałe efekty. Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne w całej Polsce. Budzę ludzi.

Lokalizacja: ul. Literacka 43, Poznań, tel. 508-161-011

 

NAFDCHODZĄCE WARSZTATY:

PODSTAWY, Warszawa, 23-26 lipca 2021
Korekta użądlenia pszczółką, Warszawa, 24 lipca 2021
MIKROBIOM, Warszawa, 25 lipca 2021
Transmisja na żywo 3-dniowej klasy Happy Mouth™, Warszawa, 13-15 sierpnia 2021

 

PRZYKŁADOWE SESJE INDYWIDUALNE:

BARSSesja Bars - podstawowy proces energetyczny, od którego wszystko się zaczęło:
– przypływ sił życiowych,
– wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
– poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcja stresu, łatwiejszy sen,
– zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania, zacisku,
– większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
– wrażenie lekkości w głowie, umyśle, świadomości,
– koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności,
– szybsze powroty do zdrowia po chorobach i urazach,
– redukcja liczby stresujących sytuacji, które po prostu przestają „się wydarzać”.
mtvssMTVSS - To jeden z najbardziej dynamicznych procesów terapii manualnej dostępnych nam współcześnie. Proces na ciało o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Pozwala cofnąć wiele rodzajów dysfunkcji w ciele. Cofa programowanie, które zniekształciło pierwowzór ciała.
Możliwe obszary działań:
– układ immunologiczny,
– aktywacja gruczołów wydzielania hormonalnego,
– pamięć komórkową ciała, które przeszło traumę,
– odmładzanie organów,
– usuwanie z organizmu substancji toksycznych.
faceliftFacelift - bez skalpela, bez chemii. Służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Jest to niesamowity proces, który odwraca proces starzenia na twarzy i tworzy podobne efekty na całym ciele. Po wielokrotnym zastosowaniu (co najmniej 20 razy) uzyskany efekt wydaje się trwały. To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową.
korekta-wzrokuKorekta wzroku - Osoby regularnie otrzymujące ten proces zdają relację z poprawy widzenia – różnej w zależności od przypadku. Mówią o wydłużonym okresie czytania bez potrzeby noszenia okularów, o zniknięciu dyskomfortu i dolegliwości w obrębie oczu i zatok, o zmianie ostrości i perspektywy widzenia.
urazyCofanie skutków urazów - Proces ten służy temu, aby takie zapisy wymazać i przywrócić naturalny stan w ciele oraz przywołać szybsze i łatwiejsze gojenie się ciała przy bieżących urazach. Proces ten jest zazwyczaj bardzo miły i relaksujący dla ciała i jego komórek.
ESSEESSE - energetyczna terapia powięziowa. Unikalny proces łączący narzędzia i procesy Access Consciousess z technikami manipulacyjnymi, działający na tkance łącznej znajdującej się w każdym miejscu naszego ciała. ESSE zapoczątkowuje zmianę struktury i kształtu ciała i skutkuje ułatwieniem ruchu i funkcjonowania ciała, likwidacją napięcia i bólu, zmniejszeniem blizn. Szczególne efekty można uzyskać pracując tą metodą na "mięśniu duszy", mięśniu lędźwiowo-udowym...
przemocAbuse Hold - energetyczne uwalnianie skutków przemocy. Przemoc przybiera wiele form i wiele twarzy. Może pochodzić od kogoś innego, albo od nas samych. Abuse Hold jest potężną techniką manualną, która wspiera ciało i ducha w uwalnianiu i zmianie wszystkiego, co zostało zablokowane w ciele podczas nadużycia.
stresLikwidacja nadmiaru stresu i negatywnych emocji - Techniki Access Consciousness obejmują dosłownie dziesiątki narzędzi wspierających rozładowywanie emocji, nad którymi człowiek wydaje się nie mieć żadnej kontroli. Są to narzędzia werbalne i procesy na ciało, które dobiera się indywidualnie do każdej osoby zmagającej się z tego rodzaju trudnościami. Zmiana zachodzi od razu.
zwiazkiZnajdowanie rozwiązań w związkach - Szereg pytań stawianych podczas sesji pomaga otworzyć oczy na to, czego tak naprawdę chcę od związku, jakie przekonania nie pozwalają po to sięgnąć i co siedzi pod zachowaniami osoby, z którą jesteśmy w relacji, nie tylko miłosnej. Świadomość tego, co kryje się pod schematami pozwala dynamicznie przekształcić sytuację. Sesja dla par lub dla jednego z partnerów.
ciazaRozpuszczanie mentalnych barier uniemożliwiających zajście w ciążę, wszędzie tam, gdzie z medycznego punktu widzenia wszystko jest w porządku, ale dziecko nie przychodzi.
Happy mouth - szczęście często zaczyna się od zdrowych zębów. Wyobraź sobie mocne, zdrowe dziąsła, zęby bez ubytków, sprawny staw żuchwowy, dobrze pracujące ślinianki, dzięki czemu nie gromadzi się kamień nazębny, zwiększoną świadomość i całościowe odmłodzenie? W sumie 16 punktów do zadowolenia z życia i szerokiego uśmiechu. Sesja trwa 20 minut - tyle że trzeba ich zrobić więcej niż jedną. Po szczegóły zapraszam telefonicznie 🙂

 

Koszt póltoragodzinnej sesji: 250 zł, 100 zł za każdą następną godzinę.

Patrycja Piątek, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness

Adres: ul. Literacka 43, Poznań, tel. 508-161-011