0

klasa Happy Mouth™ Basics

Czy chcesz zmienić to, co dzieje się w Twojej jamie ustnej? To, co się dzieje z dziąsłami, szkliwem, próchnicą? A jeśli istnieje sposób? Blisko 80%  dolegliwości w ciele ma związek z poszczególnymi zębami – czy chcesz przerwać to zamknięte koło?

Na klasie Happy Mouth™ Basics poznasz zestaw 6 punktów na głowie i kilka innych narzędzi do aktywacji uśpionych naturalnych mechanizmów samonaprawczych organizmu – odpowiadających za stan dziąseł i próchnicy. Aby je aktywować i w pełni wykorzystać ich działanie, należy później stymulować te punkty przez 21 dni z rzędu. Sama sesja trwa około 20 minut. Możesz zacząć od razu – zestaw Basics jest wspaniałą możliwością rozpoczęcia przygody z Happy Mouth – rozpoczęcie jej od tych problemów, które dotyczą większości ludzi. A potem zdecydować, czy klasa 3-dniowa Happy Mouth może dać Ci więcej.

Uczestnicy otrzymają instrukcję ze schematem głowy z naniesionymi punktami, dokładne wyjaśnienie odnośnie lokalizacji, przećwiczą je w parach, poznają najważniejsze odkreowania ułatwiające otrzymanie zmiany  i otrzymają szereg innych użytecznych informacji, w jaki sposób można jeszcze skuteczniej wspierać stan zdrowia jamy ustnej.

Czas trwania: 3,5 godziny

Cena: 270 USD (Jeśli z płacącym opiekunem – dzieci do 11 roku życia uczestniczą bezpłatnie, młodzież od 12 do 17 roku życia płaci 50% ceny.)

Każdy może przyjść – brak wymogów wstępnych.

Otrzymasz: podręcznik Basics ze schematami głowy i informacjami dotyczącymi stosowania. Uczestnicy warsztatu wykonują technikę dwukrotnie i dwukrotnie jej doświadczają. Po klasie możesz zacząć się wymieniać z rodziną i przyjaciółmi – albo zacząć wykonywać odpłatne sesje (wszystko w cyklach 21-dniowych).

Warsztat prowadzi Patrycja Piątek, Facylitator Happy Mouth, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness, Facylitator Access Bars, Facylitator Access Facelift, Facylitator Procesów na Ciało Access.

Proszę o informację o zamiarze wzięcia udziału nie później niż dzień przed rozpoczęciem: tel. 508-161-011, pat@budziludzi.pl lub przez Messenger.

A jeśli później zechcesz wziąć udział w pełnym 3-dniowej klasie Happy Mouth 14-17 października, otrzymasz na nią rabat w wysokości opłaty wniesionej za klasę Basics (czyli 270 USD).

Aktualnie klasy Happy Mouth Basics:

Łódź, niedziela 26 listopada 2023, 14:00-17:30

 Warszawa, sobota 9 grudnia 2023, 10:00-13:30

 

Zarejestruj się na klasę, aby otrzymać niezbędne informacje:

Jeśli chcesz, aby klasa Happy Mouth Basics przyjechała do Ciebie, daj mi znać! (tel. 508-161-011)

 

Możesz też przyłączyć się do grupy Happy Mouth Polska na Facebooku.

Happy Mouth – Generatywna stomatologia energetyczna

Autor: