0

Wyśpiewaj sobie pieniądze

„Śpiewać każdy może” – ale nie każdy wybiera. Niektórzy uważają, że to nie dla nich – nie mają głosu, nie mają słuchu, nie umieją – to jest dla nich. Inni lubią śpiewać, przyjdą chętnie – to jest dla nich. Jeszcze inni nie są pewni – to jest dla nich.

Proponuję 5-częściowe ćwiczenie – 5 spotkań. Spotkań z piosenką, piosenką energetyczną o pieniądzach, dość krótką. Zaśpiewamy ją. Ćwiczenie pozwoli przekroczyć pewne bariery energetyczne. Każdy zrobi to w swoim tempie. Użyjemy narzędzi.

To wyzwanie. Wymaga podjęcia pewnych działań, obecności z tym, co się we mnie rozgrywa. Obecność. Klucz do świadomości. Bariery szaleją? Podnoszą się i opadają? Z jednaj strony chcę, z drugiej nie chcę i uzasadniam tę niechęć? Coś Wam powiem. Jeszcze nie było inaczej, jak żyję: strach, jak „babcia” Czerwonego Kapturka, ma wielkie oczy. Większe niż adekwatne. A korzyści z pojęcia działania zawsze znacznie przekraczały zakładane korzyści. Zawsze.

Tak. I nie można się schować w kąciku pod schodami, jak na czytaniu odkreowań. Aaaaa, to uciekam. Nie chcę! To nie dla mnie. Tym bardzie to jest dla Ciebie. Tylko czy wybierzesz zmianę swojego życia?

Co się zmieni? Ja nie wiem, co się zmieni w życiu każdego człowieka, który do tego podejdzie. Ale – Ty wiesz 🙂 Czy to wybierzesz?

Można nie wybierać, robiliśmy to miliardy lat. Jak Ci to pracuje? A może już pora?

Zaczynamy w czwartek, 28 grudnia, godz. 20:00

Potem w piątek, 29 grudnia, godz. 20:00

Kolejne spotkanie w nowym roku, w poniedziałek 1 stycznia o 20:00, wtorek, 2 stycznia o 20:00 i środa 3 stycznia o 20:00. Spotkania powinny trwać około pół godziny.

Cena – 40 zł

Do zobaczenia!

Autor: