0

Wyjście z nałogu jest możliwe

Psychoterapeuta z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem, Marilyn Bradford, medyczny pracownik socjalny, zauważyła, że jej własne życie i jej praktyka nabrały pędu, kiedy zaczęła stosować narzędzia Access Consciousness™.

Program powstały w ramach Access Consciousness™ o nazwie Right Recovery for You (Twój Powrót do Zdrowia) wyewoluował z pytania, które zadała Gary’emu Douglasowi, założycielowi Access Consciousness™ i autorowi wielu bestsellerów, dotyczącego sposobów stosowania narzędzi Access Consciousness™ u ludzi szukających sposobu na wyjście z nałogów.  Już wcześniej zauważyła, że narzędzia Access Consciousness™, które wprowadziła do swojej praktyki powodowały zasadniczo szybsze zmiany i lepsze wyniki niż cokolwiek, czego próbowała wcześniej.

Program Right Recovery for You, który rozwinęła wraz z Garym Douglasem „daje znacznie szybszy, w pełni efektywny sposób na powrót człowieka do punktu, w którym ma on prawdziwy wybór w obliczu nałogu”.

Marylin Bradford zna nałogi od podszewki, tak jak i tradycyjne podejścia usiłujące spowodować w człowieku zmianę.

Ma na koncie własne doświadczenia z tym, co opisuje się jako alkoholizm i uzależnienia od papierosów, a także zaburzenia jedzenia.  Przez ponad 15 lat na całego korzystała z tradycyjnych programów terapeutycznych pomimo głębokiego przeświadczenia, że musi istnieć coś, co wspiera ludzi bardziej.

Teraz chciałaby, aby ludzie dowiedzieli się, że istnieją niewiarygodnie skuteczne narzędzia i procesy oraz wcześniej niedostępne informacje, które pozwolą im przejść ponad to, co uznali za możliwe w dziedzinie ekspansji własnego życia: rodziny, związków, pieniędzy czy czegokolwiek innego.

„Chciałabym, aby każdy dowiedział się, że wszystko można zmienić i że może zaistnieć przyszłość inna niż to, co sobie na jej temat wyobrażają i że każdy może być do tego takim wkładem, jakiego nigdy w swoich myślach nie dopuszczał i że narzędzia oferowane przez Access Consciousness™ mają dać im świadomość samego siebie, pozwalając odkryć własne możliwości po to, by już nigdy nie stali się efektem innych. Prawdziwy wybór jest naprawdę możliwy.”

Kiedy zapytano ją, jak jej życie się zmieniło – odpowiedziała – „Boże, a jak się nie zmieniło? Wiodłam całkiem małe, normalne życie psychoterapeuty z prywatną praktyką w pewnym mieście. Teraz, w wyniku działania narzędzi Access Consciousness™ wykreowałam z Garym Douglasem Right Recovery For You, które jest znane na całym świecie, prowadzę warsztaty na całym świecie oferując ludziom całkowicie inne podejście do uzależnień, które pozwala im na stałe odejść od każdego uzależnienia czy zachowania kompulsywnego.  Mam z tego radość.  Podróżuję. Nigdy nie byłam tak kreatywna czy generatywna, biorę udział w telekonferencjach, teleklasach i klasach na całym świecie.  Mam klientów w nie wiem ilu krajach.  Mam poczucie bycia wkładem, o którym nigdy nie myślałam, że jest dla mnie możliwy.   Access Consciousness™ pokazał mi, że mam w sobie moc, o której nigdy nie marzyłam.

W życiu Marilyn stale pojawiają się cuda.  Ułatwia ludziom uzależnionym dokonywanie takich zmian, jakie nigdy nie wydawały im się możliwe, wyjście z nałogu szybciej i łatwiej niż przypuszczali, że się w ogóle da.

Jeden z klientów przyszedł do niej z długiem u swojego dilera w wysokości ponad 100.000 dolarów. Po 6 sesjach był w stanie porzucić nałóg i zacząć wybierać.  Na swojej ostatniej sesji opowiedział jej, że już nie ma pociągu do kokainy.

Inna klientka, koło 40-ki, cierpiąca na bulimię od czasów nastoletnich i nigdy nie mogąca zerwać z tym pomimo różnych rodzajów terapii, uwolniła się od tej przypadłości w ciągu 4 sesji. To zdarzyło się ponad 5 lat temu.

Trzeci klient, który zadzwonił do Marylin Bradford był w związku z „przemocową” kobietą.  Pomimo separacji nadal czuł się z nią związany w takim stopniu, w którym nie mógł przestać obsesyjnie zastanawiać się, co robi albo z kim jest.  Ona nieustannie go prowokowała i wysyłała sms-y. Po 4 sesjach przestało go do niej ciągnąć całkowicie i zaczął mówić i tym, co sam zamierza kreować i generować w swoim życiu.

Marylin Bradford chciałaby słać te cuda dalej, poprzez swoje zaangażowanie w działalność Liderów Świadomego Świata.

Chciałabym zobaczyć ekspansję Access Consciousness™ i świadomości na świecie.

Chciałabym być katalizatorem eksplozji świadomości na tej planecie, dla ludzi, żeby dowiedzieli się, czym ona jest i jaką może dać jasność wyboru ponad duchowością, o ile tego zechcą.

Jakie są nieograniczone możliwości?

right_recovery

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Marilyn Bradford
http://www.rightrecoveryforyou.com/