0

Warsztat online: Bo jo cie kochom…

Big LOVE – jak mieć z tym większą lekkość? Zamiast – „bo jo cie kochom” – i z tego względu:

Do pracy, nie mogę puścić cię, nie, nie„, „Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze„, „Miłość ci wszystko wybaczy…„,   „Są wciąż różne koło mnie, nie budzę się sam„, „Odkręciła gaz, nie zapukał nikt na czas„, „Jak byśmy byli szczęśliwi, gdybym nie kochał cię wcale„, „Whisky moja żono, jednak tyś najlepszą z dam„, „Już mi niosą suknię z welonem„, „Gdybyś nie był jaki jesteś, zechciał tak jak nie chcesz mnie„, „Po ulicy miłość hula wiatr wśród rozbitych szyb„, „Nie tak łatwo jest kochać, nie tak łatwo być razem, kiedy wszystko najlepsze dawno już za nami„, „Trudno tak razem być nam ze sobą, bez ciebie nie jest lżej„, „Kolejny raz proszę cię o ostatnią szansę„, „Tylko czemu ręce ma białe? Chciałem zapytać – zapomnialem„, „Tacy sami, a ściana między nami„, „Że warto w byle pustkę iść, to wciąż za mało moje serce żeby żyć„, „Jakże nie mam smutna być, za starego każą iść„, „Mogłaś moją być, jakoś ze mną przebiedować, zamiast życzyć mi, na pocztówce nie wiadomo skąd, Wesołych Świąt„, „Dałem gitarę, dałem samochód, żony nie dałem, żonę wziąłeś sobie sam„, „Czy warto było kochać tak aż do bólu?„, „W domach z betonu nie ma wolnej miłości, są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne, Casanova tu u nas nie gości„, „A ty mi zaraz otworzysz, jestem bogaty więc możesz, twój ojciec, co w polu orze – nie będzie mnie bił„, „Podobno teraz radzę sobie już o wiele lepiej i mówią mi, że praca dobrze zrobi mi na serce, a ja tęsknię„, „Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie, kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich i ucieknie za morze…, prześlij mi chłopaka, nie wariata, daj, nie cwaniaka, nie pajaca daj, nie pijaka, nie Polaka – daj, nie biedaka, prześlij mi!„, „Znam kobiety tak pragnące miłości, że pozwalają swymi świeżo umytymi włosami wymiatać z katów kurz„, „Akurat to była niedziela kręciła się karuzela, zabrał tam Jagnę kochanek czuły i całkiem zmącił jej miły umysł„, „Już zapisani byliśmy w urzędzie, białe koszule na sznurze schły. nie wiedziałam, co ze mną będzie gdy tamtą dziewczynę pod rękę ujrzałam z nim„, „Siedzimy tu godziny pół, zahaczyłeś prawie o ślub„…

Ooooo, chciałaś – masz, tylko co? Oooooo, pora skońcyć to

A może w zasięgu ręki jest zupełnie inna rzeczywistość? Piosenki o miłości nagle mówią do nas – jeśli opisują to, co dzieję się w nas. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nagle rozumiesz cały tekst… W Walentynki, 14 lutego o 20:30 do 22:00 spotykamy się ONLINE na klasie na miłość 🙂  Wszystkie te reakcje możemy w sobie zmienić – narzędziami Access Consciousness. Co i ile zdążymy odkreować? To zależy od Ciebie 🙂 Zapraszam.

Cena: 250 zł Trzeba się ładnie ubrać, bo siedzimy na wizji 😉 (Żartowałam. Na wizji siedzi, kto chce ;)) Zwłaszcza, że klasa będzie rejestrowana. Każdy uczestnik otrzyma również nagranie audio i video. Wymagania: znajomość oświadczenia odkreowującego.

Jeśli ktoś na pytania, proszę o kontakt: pat@budziludzi.pl, 508-161-011, lub Messengerem.

Proszę o zapisy tutaj:

Autor: