0

Opowieści dyslektycznej ex-hipiski – Jak stałam się bogata!

Kochasz czy nienawidzisz pieniądze?

Wiem, pytanie od czapy.

A jeśli prosta rzeczywistość – kochasz czy nienawidzisz pieniądze – jest absolutnym rdzeniem twojej sytuacji finansowej w tym momencie?

Przyglądałam się ludziom całymi latami, jak pracują, pracują i pracują nad poprawą swojej sytuacji finansowej i nieodmiennie kończą w mniej więcej tym samym miejscu, w jakim zaczęli. A to z powodu, że w głębi siebie oni nie lubią pieniędzy.

Ja zmitrężyłam wiele lat zajmując się swoją sytuacją finansową, nie osiągając specjalnej poprawy i ciągle popadając w te same schematy długów i beznadziei.

W końcu, kiedy miałam już dość tych tortur, wreszcie usłyszałam mojego ojca (założyciela Access Consciousness) mówiącego: „Jeżeli nienawidzisz pieniądze, nigdy w życiu nie będziesz ich mieć.”

Eureka!!! Trafił w punkt, ja nienawidziłam pieniądze po całości. Czułam odrazę do ich posiadania, a nawet do zajmowania się nimi. Jak tylko zdobyłam ich trochę, natychmiast chciałam się ich pozbyć, bo tak bardzo ich nienawidziłam. Właśnie, moja nienawiść do pieniędzy wypychała je z mojego życia.

Jeżeli nienawidzisz albo nie lubisz pieniędzy, jak tylko otrzymasz jakąś kwotę, natychmiast musisz się jej pozbyć. Pomyśl o osobie, której nienawidzisz – lubisz przebywać w jej towarzystwie?

Zatem postanowiłam zmienić swoją nienawiść do pieniędzy, i powiem wam, że nie jest to łatwe zadanie. Zdałam sobie sprawę, że ja nawet nie wiem, jak to jest – lubić pieniądze. To było mi całkiem obce. Zaczęłam pytać „Jaka jest energia kochania pieniędzy?” Skręcało mnie nawet na takie pytanie, ale postanowiłam dowiedzieć się, jak to jest, kochać pieniądze.

Jeżeli możesz zmienić swoją niechęć do pieniędzy, możesz również zmienić swoją sytuację finansową, a jeśli będziesz kontynuować nienawiść do nich, czy kiedykolwiek w życiu będziesz gotów je otrzymać?

Uczyniłam pieniądze odpowiedzialnymi za tyle problemów, zamiast dostrzec, że problem kreuje to, co ludzie z tymi pieniędzmi robią. Pieniądze same w sobie nie są złe, są tylko narzędziem. To sposób, w jaki ludzie używają tego narzędzia kreuje wielkie sprawy albo katastrofę.

Kiedy usłyszałam ojca pytającego „Łatwiej jest zmieniać świat z pieniędzmi czy bez pieniędzy?”, pomyślałam, cholera! O wiele łatwiej z pieniędzmi, oczywiście!

I to było to! Zrozumiałam, że życie, którego prawdziwie pragnęłam było takim, w którym mogę dokonywać wielkich wyborów, stać mnie na nie i używam pieniędzy do kreowania tego, czego chcę oglądać więcej na świecie. Jak na przykład kupowanie lasów deszczowych, praca i wsparcie najlepszych i najbystrzejszych ludzi, którzy będą kreować piękny, świadomy świat oraz, oczywiście, podróże. I to nie w klasie ekonomicznej.

Ale jak miałam to zrobić z tyłu mojej ciężarówki?

Od tego momentu tak naprawdę rozpoczął się wybór i od tego czasu cały czas wybieram.

Przeszłam od dużych długów, szarpania się, unikania i oporu – do płynności i cieszenia się firmą obracającą wieloma milionami dolarów, która zmienia życie ludzi poprzez ich wzmacnianie i poprzez świadomość.

Nie najgorzej, jak na głęboko dyslektyczną, skrajnie przemądrzałą byłą hipiskę. Powiem wam, że posiadanie pieniędzy daje więcej zabawy niż ich brak.

Jakiego wyboru musisz dziś dokonać i odtąd stale dokonywać, aby posiadać w życiu pieniądze, nawet jeśli całe twoje życie i rzeczywistość będą musiały się zmienić?

A jeśli już masz pieniądze, jak by to było mieć je ŁATWO i Z RADOŚCIĄ?

Mówię o czymś więcej niż rozwiązywanie swoich problemów finansowych. Mówię o głębokiej przemianie wszystkich twoich myśli, uczuć, emocji i energii skierowanych na pieniądze. Wszystkiego, czego cię nauczono przez całe życie, to i poprzednie.

Myślałam, że to z powodu pieniędzy ludzie niszczą ziemię i bardzo to osądzałam. A to odbiło się na moich finansach.

Byłam pogrążona w długach i nie miałam nadziei wyjścia z nich.

I wtedy mój wspaniały ojciec wskazał mi różnicę między ludźmi, którzy nienawidzą pieniądze a tymi, którzy je kochają.

W pierwszej chwili chciałam odrzucić to, co mi powiedział, ale byłam w czarnej dziurze finansowej i musiałam coś zrobić. Posłuchałam zatem tego, co miał do powiedzenia obserwując jednocześnie, jak całkowicie zmienia swoją rzeczywistość finansową – od głębokiego zadłużenia, bankructwa i niemożności zabrania rodziny na obiad – do posiadania więcej pieniędzy niż ktokolwiek inny, kogo znałam, dobrze się przy tym bawiąc.

Ale im więcej ćwiczyłam bycie energią spokoju i łatwości kochania pieniędzy,  tym łatwiejsze się to stawało.

Wkrótce zaczęłam zauważać, że pieniądze napływają do mnie zewsząd.

A im więcej pieniędzy napływało zewsząd i na różne sposoby, tym większa radość pojawiała się w odpowiedzi na nie. Migotliwa radość z głębi mojego brzucha i istnienia.

Pieniądze stały się moim kochankiem i przyjacielem. Moim największym sprzymierzeńcem i narzędziem do więcej. Pieniądze, proszę przybywajcie do mnie w coraz większej ilości, kocham was i pożądam waszej obecności. Otrzymuję was w pełni jako prezent i możliwość, jaką jesteście i nigdy nie oskarżę was z powodu złych wyborów innych ludzi.

Chcesz dołączyć do mnie na MONEY COME? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Oryginał artykułu znajduje się tutaj.

Autor: Shannon O'Hara
http://talktotheentities.com