0

Zaklinacz koni

Używać słów do komunikacji z koniem to jak mówić po francusku do Chińczyka.

Mało efektywne. Konie komunikują się telepatycznie. Kiedy rozszerzysz swoje możliwości komunikacji telepatycznej i zaprosisz konia do wspólnego kreowania, koń zrobi wszystko, o co go poprosisz.
Wiele osób z autyzmem ma wielką łatwość obcowania z końmi, ponieważ funkcjonują w ten sam sposób. Nie ma u nich separacji między lewą a prawą półkulą, tak jak nie jej między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością. Są całkowicie obecne i świadome wszystkiego i nie potrzebują słów, aby się komunikować. Aby pracować z końmi musisz stać się kimś właśnie takim.

Konie chcą nam ofiarowywać nieprzerwanie.

Praca z nami jest dla nich radością. Aby poprosić konia, aby coś zrobił, rozpocznij od dopasowania się do jego strefy świadomości, a następnie zapytaj „Czy możesz to zrobić?” wgrywając koniowi prosto do głowy film z tym, czego od niego oczekujesz. Musisz działać tak szybko jak koń. On zawsze pyta „a co teraz?”.
Jeżeli nie pokierujesz koniem, skończysz na ziemi. Koń zawsze wie, kiedy nie jesteś z nim obecny. Rozpoznaje moment, kiedy przestajesz otrzymywać energię, która ci ofiarowuje. A jego odpowiedź pokazuje dokładnie, w jaki sposób funkcjonujesz w świecie.

Konie mogą cię nauczyć bycia liderem szybciej niż inni ludzie.

Odpowiedź będzie natychmiastowa. Każdy koń jest inny i nie wolno automatycznie zakładać, że to, co działa u jednego będzie pracowało u wszystkich innych. Kiedy jesteś obecny z koniem i pozostajesz w pytaniu, rozwiniesz swoje zdolności telepatyczne znacznie bardziej, niż uznajesz za możliwe. W świecie koni brak jest wyłączenia. Są obecne ze wszystkim i nie oceniają. Każdy ruch jest dla nich nowy. Jeżeli w Twoim świecie jest miejsce na wyłączenie i ocenę, umyka ci część informacji pozwalających na połączenie z koniem.

Jeżeli wykreujesz takie połączenie, z którego wynika łatwość i radość – dowiesz się o tym natychmiast. Czy chcesz się komunikować ze swoim koniem dla czystej radości z tego faktu? Czy po to, aby udowodnić, że możesz sprawić, że zrobi to, czego od niego wymagasz? Kiedy idziesz pojeździć konno, robisz to aby odnieść sukces, czy dlatego, że jest to dobrą zabawą? To tak trzeba żyć – ciesząc się tym, co się robi, a nie odnosząc zaplanowany sukces.

To inny rodzaj obecności z końmi niż to, o czym mowa w wielu innych miejscach. Czy jesteś gotów odkryć, co będzie pracować dla ciebie i dla twojego konia?

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Gary Douglas
http://garymdouglas.com