0

Lekkość, której uważasz, że nie możesz mieć

Lekkość nie jest rzeczą, o którą wielu śmie prosić w tym życiu. Nauczono nas cenić orkę na ugorze, cierpienie, ciężką pracę, poświęcenie, a wszyscy automatycznie współczujemy cudzemu smutkowi. I to ma być dobre i prawidłowe.

Masz odwagę poprosić o coś innego niż wszyscy?

A tutaj polskie tłumaczenie zooma (można wyciszyć film i w to miejsce odtwarzać poniższe nagranie):

 

Plik audio (z polskim tłumaczeniem) do pobrania:

Lekkość, której uważasz, że nie możesz mieć

 

Jeśli komuś bliskie jest takie – pragmatyczne – podejście do życia, na blogu mamy również jeden z rozdziałów książki, o której mowa na zoomie. Ujęcie, przyznaję, może być na pierwszy rzut oka kontrowersyjne, ale proszę się przyjrzeć i tej koncepcji. Ona nie jest atakiem. Ona jest rzuceniem światła i krokiem do zmiany sytuacji:

Depresja jest tylko wyborem

Suzanna niedawno opublikowała również porównanie narzędzi Access Consciousness i metod wykorzystywanych w psychologii – wykazała podobieństwa różnice w sposobach oddziaływania jednych i drugich:

Czym jest Access Consciousness?

A tutaj – kanał Suzanny na Youtube. Więcej po niemiecku, ale i angielski się znajdzie.

I na koniec – info o wspomnianym warsztacie, który odbywa się 1-3 lutego w Tuluzie i będzie dostępny również po polsku i również online:

Dla kogo jest ten warsztat?

dla wszystkich, którzy mają do czynienia z ludźmi 🙂
Dla psychologów, terapeutów, doradców, nauczycieli – aby kreować lekkość i skuteczność swoich przedsięwzięć. Dla matek, ojców, opiekunów… Jak by to było, gdybyś wiedział, jak facylitować zmianę w przypadkach depresji, dwubiegunówki, OCD, stanów lękowych, fobii i innych zaburzeń umysłowych? Ilu nowych klientów znalazłoby do Ciebie drogę?


Katalizatorem jakiej zmiany możesz się wówczas stać?

Warunkiem uczestnictwa jest 2-dniowa klasa podstawowa Pragmatyczna Psychologia lub… klasa Podstawy w dowolnym czasie  Jak może być jeszcze lepiej?

Zarejestruj się tutaj

 

 

Attachments

Autor: Susanna Mittermeier
http://www.susannamittermaier.com