0

Łatwość z pieniędzmi

W tym tygodniu rozpoczęłam 7-dniowe Wyzwanie Szybkiego Robienia Pieniędzy. Ustaliłam sobie cel na poziomie 7.000$ w 7 dni myśląc, że będę musiała się wysilić. Na koniec 4. dnia (wczoraj) miałam w banku ponad 11.000 $, których nie miałam dnia pierwszego. Jestem na drodze łatwego wykreowania najlepszego miesiąca w mojej 8-letniej karierze w biznesie. I mam z tym taką łatwość!

Określenie „fantastycznie” nie oddaje tego nawet w części! Jeżeli to takie proste, to co zatrzymało mnie przed kreacją tego CO TYDZIEŃ? Dziwne, zorientowałam się, że to właśnie to pytanie mnie zatrzymało – musisz się skoncentrować na tym, co KREUJESZ i MOŻESZ wykreować, a nie na tym, co Cię zatrzymuje!

Bardziej generatywnym pytaniem jest „Co to umożliwiło?” Dla mnie nie ma tutaj jednej ładnie zapakowanej, błyszczącej odpowiedzi… zatem zrobię wszystko, aby ją tu dla Ciebie rozpakować!

Rada 1 – Twój punkt widzenia na temat Ciebie i pieniędzy robi różnicę!

Przesunięcie nastąpiło wczoraj, kiedy pisałam artykuł dla mojego klienta na temat błyskotliwości w relacjach z pieniędzmi. Przyjrzałam się wszystkim momentom w swoim życiu, kiedy miałam łatwość z pieniędzmi. Zdałam sobie sprawę z tego, że w każdym momencie, kiedy miałam punkt widzenia, że umiem się obchodzić z pieniędzmi – umiałam, a w każdym, kiedy zdecydowałam, że jestem do niczego – byłam taka. Ups! Tak, to Twój punk widzenia kreuje Twoją rzeczywistość!!!

Rada 2 – Pozostaw przestrzeń w swoim życiu na otrzymywanie

To, co wiem na temat łatwego wykreowania 11.000$ jest następujące: nie było takie, bo pracowałam ciężej! Przez ostatnie 2 tygodnie pracowałam mniej niż kiedykolwiek wcześniej. Co zabawne, to właśnie było dla mnie wielkim wkładem, bo stworzyło przestrzeń, w której musiałam otrzymać.

Rada 3 – Zadawaj pytania, aby zaprosić możliwości natychmiastowej kreacji

W zeszłym tygodniu prowadziłam z klientką sesję coachingową i 2. Dnia Wyzwania przysłała mi wiadomość o tym, że pytanie, które jej kazałam zadawać wykreowało jej 3.668$ w ciągu 3 dni!. WOW! Bardzo mnie to podekscytowało! Jakie to było pytanie? „Wszechświecie, zechcesz pokazać mi przestrzeń natychmiastowej kreacji dzisiaj, proszę?”

Rada 4 – Proś, a będzie Ci dane!

W tym momencie poczułam wielką ekscytację, więc złożyłam kilka ofert. Jedną przez Facebooka (30-minutowa sesja Przełomowa kosztuje tylko 100$ do 19 listopada. Book a session with me here.) Drugą skierowałam do moich bieżących klientów coachingowych, ponieważ moje centy wzrosną po 1 stycznia. Tak – proszenie o pieniądze działa!

Rada 5 – Dodaj więcej strumieni dochodów!

Jak dotąd pieniądze przyszły około 6 różnymi kanałami. W tym momencie mam ponad 15 możliwych kanałów dochodu. Zasilałam energią każdy z nich, a szczególnie te, które wspierają moją świadomość. Za każdym razem, kiedy przychodzą pieniądze pytam „Co jeszcze jest możliwe?” Pojawiły się również koncepcje nowych strumieni dochodów, zatem tworzę również dla przyszłości!

Rada 6 – Ciągle buduj swoją autentyczną markę

Istnieje jeden ważny aspekt całego tego procesu. Ludzie mi wierzą, wierzą mojej marce, wiedzą, że dostarczam to, co obiecuję… a często nawet więcej! Jako że objawiłam się im z moją autentyczną energią, coraz więcej ludzi wybiera, aby mi dać pieniądze. Jakim wkładem możesz się stać, która sprawi, że ludzie będą pragnęli stać się częścią Twojego życia?

Rada 7 – Stwórz nieodparte zaproszenie i otwórz drzwi pieniądzom, aby mogły przypłynąć!

Oprócz wielu komentarzy typu „O, wow!” czy „O, cholera!” na końcu 30-minutowej sesji, znacznie więcej ludzi, niż mogłam przypuszczać mówi, że od dłuższego czasu byłam na ich radarze…Dotarło do mnie, że do tej pory nie dawałam im powodu, aby mnie wybrali. Namacalna oferta zrobiła wielką różnicę!

Zatem – od czego dzisiaj zaczniesz? Jak wielką łatwość możesz uzyskać z pieniędzmi, których nigdy wcześniej nie chciałeś otrzymać?

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Lisa Murray
http://creativitylab.biz