0

Klasa online: Cnoty niewieście

Kontrowersyjne hasło łaskawie nam panującego ministra edukacji, cnoty niewieście… No cóż, chyba nie to miał chłop na myśli – ale my – możemy!

Większość już pewnie słyszała słowa Gary’ego Douglasa, jakie dary otrzymałyśmy: dekolt i złota wagina. Ha! Ale na tym nie koniec darów przecież.

Możemy tych darów używać, aby wykreować więcej dla wszystkich: dla nas samych, naszych mężów dzieci, rodziców. Nawet, jeśli zostaniemy przejrzane – dary i tak działają. Chyba ich nie odłożysz w imię punktu widzenia? Przecież chodzi o przyszłość nas wszystkich.

Jak użyć cnót niewieścich, aby pozostać panią sytuacji i kreować to, co chcesz?

Móc wszystko, nie musieć niczego? Będziemy się temu przyglądać. Co wiemy, że możemy, czego uważamy, że nie możemy, a co nam jeszcze nie przyszło do głowy? To naprawdę ciekawe. Będiemy zadawać pytania, patrzeć na to, co się pokazuje i odkreowywać.  Pamiętajcie: najwięcej zmiany rozpoczyna się na poziomie energii. A przebiega na linii otrzymywania.

Czego jeszcze nie otrzymuję, bo drogę zagradza mi osąd, co filtruję przez kody kulturowe i czemu zaprzeczam w imię racji – a gdyby to puścić, ukazałaby się zupełnie inna rzeczywistość?

Uruchomisz wszystkie dostępnie Ci cnoty niewieście, aby kreować świat, w którym fajnie jest żyć?

Narzędzia Access Consciousness w ruchu!

Kiedy: 19 lipca 2021, 20:00-22:00
Gdzie: online
Inwestycja: 250 zł (płatne przelewem na nr konta podany w mailu rejestracyjnym)
Wszystkie zapisane osoby otrzymają nagranie klasy i spisane odkreowania.

Aby się zapisać:

Będziemy rozmawiać o różnych narzędziach i podejściach, nie zawsze tych podstawowych. Zakwestionujemy swoje odruchy. Pozdważymy niektóre przekonania, o których nie wiemy, że je w ogóle mamy. Pewnie też coś nas zaskoczy. Co jeszcze jest możliwe?

Podam też film, którego oglądanie sugeruje Gary – na okoliczność aktywacji cnót niewieścich. Stary, ale jary. Co jeszcze możesz wykorzystać?

 

Autor: