0

Klasa Bars (Poznań) 29.01.22

1Klasa Bars

Osoby otrzymujące BARS mówią, że sesje przynoszą następujące zmiany:
• poprawa zdrowia fizycznego
• większa klarowność myśli i zredukowanie stresu
• wzmocniona motywacja i łatwiejsza komunikacja
• znaczący wzrost uczucia radości, szczęścia, wdzięczności, wiary w siebie, życzliwości i spokoju
• głębsza relaksacja i pozytywny wpływ na migreny i bezsenność
• uwolnienie wszelkiego rodzaju stanów lękowych,
• poprawa zdrowia psychicznego: zmniejszenie objawów depresji, łęku, ataków paniki, ADD, ADHD i OCD
• zwiększa świadomość intuicyjną i pogłębia zdolności intuicję.

 

Od jak dawna wiesz, że coś innego w życiu jest możliwe, że przecież w życiu nie może o to chodzić?

A gdyby tak wpuścić do swojej głowy życiodajną energię, która poruszy soki, a Ty – zakwitniesz?

Że to irracjonalne?

Tak.

Tak samo, jak irracjonalny jesteś Ty. Wieczny outsider, zawsze poza głównym nurtem, z głową pełną irracjonalnych idei, poza kanonem, poza schematem, poza formą i mundurkiem.

Czy jesteś gotów wiedzieć, że wszystko można zmienić? Że ta zmiana jest możliwa i łatwa? Zmiana tej rzeczywistości, która z całych sił usiłuje się trzymać, ale już jest mocno zarysowana. Jest już łatwiej niż kiedyś. Są inne narzędzia.

Czy wybierzesz, aby ich użyć? Czy wolisz żyć w starej rzeczywistości, rzeczywistości, której głównym zadaniem było równać w dół i nie pozwalać na radość życia? Czy to już jest ten czas? Wiesz, jakie cuda są możliwe? Jak choćby ten kokon. Z którego wyjdzie motyl. Czyste piękno, którym naprawdę jesteś.

Klasa BARS to warsztat, na którym nauczysz się, jak wykonywać tę zmieniającą życie sesję, otrzymasz podręcznik i certyfikat uprawniający do odpłatnego wykonywania BARS innym ludziom.

Czy to możliwe, żeby głęboka zmiana życia – dokonywała się sama? Że wystarczy położyć się, przykryć kocem – i pozwolić, aby się stało? Czy to możliwe, żeby trwało to tylko godzinę? I było lekkie jak piórko? Chcesz nauczyć się tego nieprawdopodobnego procesu?

Sesja Bars wykreowała zmiany w życiu setek tysięcy ludzi. Można o nich poczytać w internecie. Czasami zmiany te są spektakularne, a czasem subtelne i trudne do nazwania słowami i dopiero po jakimś czasie stwierdza się, że życie stało się jakby lżejsze, znowu ma kolory i energię. Wiele z rzeczy, które „rozumiało się samo przez się” były nie do ruszenia – nagle zaczyna wyglądać inaczej. Włącz polskie napisy:

Jeśli to wszystko Cię intryguje, ale chcesz najpierw zobaczyć, co to – mamy mnóstwo praktyków tej metody w całej Polsce (kliknij poniższą mapkę, aby znaleźć osoby, które mogą pokazać, czym to jest):

Narzędzia Access Consciousness, w tym Bars® – pokazują ludziom, że mają moc. Swoją własną. Nie potrzebują autorytetów, guru, nauczycieli i kierowników – że mogą zmieniać świat i kierować własnym życiem w pożądanym przez siebie kierunku.
Tylko – jak to się robi? Przecież próbowaliśmy już wielu cudownych metod, które pomagały, ale tylko na chwilę. Po tygodniu opadał kurz i budziliśmy się w starym świecie, coraz bardziej zrezygnowani. A czy ktoś kiedyś dał Ci zestaw praktycznych, po amerykańsku prostych narzędzi? Jak młotek czy śrubokręt? Których nie da się „źle” użyć? Które potwierdziły swoją skuteczność tak bardzo, że powstała wokół nich społeczność? Jak bardzo mogą one zmienić Twoje życie?

Sesja BARS polega na delikatnym dotyku określonych 32 punktów na głowie. Podczas tej sesji następuje odblokowanie wielu punktów widzenia, które mieliśmy na określone sprawy. Te punkty widzenia są ścianami, które ograniczają nam swobodny ruch. Kiedy znikną, okazuje się, że mamy znacznie szersze pole manewru, więcej dostępnych opcji i swobodniej po nie sięgamy. Podczas warsztatu wykonasz 2 sesje i 2 sesje otrzymasz, dowiadując się w praktyce, jak to ugryźć i móc później wykonywać je u innych osób. Otrzymasz certyfikat uprawniający Cię do wykonywania sesji odpłatnie. Oprócz tego dowiesz się, jak działają narzędzia werbalne, co można z nimi zrobić i gdzie mają zastosowanie. Otrzymasz również możliwość zadania pytań na tematy, które Cię nurtują w Twoim życiu i które chcesz zmienić.

Jak wielkim wkładem do Twojego życia może się okazać klasa BARS?

Lubimy dowody… Że coś NAPRAWDĘ działa, żeby nas nie uznano za głupka, który wierzy w bajki, jest naiwny i daje się oszukać. Nie ufamy sobie.

Ufajmy – własnym odczuciom. Wszyscy wiemy, tylko nie chce nam się wierzyć, że wiemy, bo nauczono nas przywiązania do dowodów. Skoro to czytasz do tego miejsca – musisz wiedzieć. Że COŚ w tym wszystkim jest. Dlatego pokażę Ci teraz „dowód” 🙂 Zmiana wykazana na aparacie do biorezonansu, przed i po Barsie:


Jakie są korzyści z otrzymania sesji Bars?

  • ZABAWA, SPOKÓJ, RADOŚĆ I LEKKOŚĆ w każdym aspekcie Twojego życia
  • Ludzie lub sytuacje, które kiedyś doprowadzały Cię do szału przestają Cię zajmować lub powodować problemy
  • Uwolnienie stresu, niepokoju i depresji (depresja znikła u wielu osób już po jednej sesji Bars)
  • Większa łatwość obcowania z dziećmi i dorosłymi w sytuacjach SPOŁECZNYCH, SZKOLNYCH i EMOCJONALNYCH

Efekty sesji Bars w chorobie Alzheimera:

Dokładny adres otrzymasz po rejestracji. Warsztat trwa od 10.00 do 18.00 i poprowadzi go Patrycja Piątek, Certyfikowany Facylitator Access Consciousness:


Klasa Bars – ważne informacje

Daty:

21.11.21 godz. 10-18 Poznań

05.12.21 godz. 10-18 Nowy Tomyśl

Cena warsztatu: 1000 zł, dla powtarzających: 500 zł. Cena obejmuje podręcznik, schematy punktów i przekąski.

Dzieci do 16. roku życia pod opieką osoby dorosłej (rodzica) – bezpłatnie. Zapraszam dzieci! Ich sesje są bardziej dynamiczne, szybsze, inne… Dzieci wspaniale otrzymują i ofiarowują sesje Bars, które stają się narzędziem na całe późniejsze życie. Nie ma chyba lepszej inwestycji dla dziecka 🙂
Od 16. do 18. roku życia – 50% ceny.

O sesjach Bars wprowadzonych do szkół:

Jeśli czujesz, że klasa Bars jest czymś dla Ciebie – uprzejmie proszę o wcześniejszą informację o Twoim uczestnictwie na adres: pat@budziludzi.pl lub tel. 508 161 011. Nie chciałabym, aby dla kogoś czegoś zabrakło 🙂

Jeśli chcesz, żeby klasa Bars przyjechała do Ciebie – odezwij się. Można to łatwo zorganizować 🙂

Nie zapisujesz się tylko na warsztat. Zapisujesz się na nową rzeczywistość!

 

Autor: Patrycja Piątek
http://budziludzi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *