0

Jeśli wybierzesz kochać przebudzoną kobietę…

Jeśli wybierzesz kochać przebudzoną kobietę, wiedz, że wkraczasz na terytorium nowe, rdzenne i będące wyzwaniem.

Jeśli wybierzesz kochać kobietę przebudzoną, nie będziesz już mógł pozostawać w uśpieniu.

Jeśli wybierzesz kochać kobietę przebudzoną, każda część Twojej duszy zostanie pobudzona, nie tylko organy płciowe, ani nawet nie tylko serce.

Szczerze, jeśli wolisz zwykłe życie, trzymaj się normalnej dziewczyny.

Jeśli chcesz oswojonego życia, szukaj tylko takich kobiet, które pozwoliły sobie zostać oswojone.

Jeśli chcesz zanurzyć tylko palec w płynących rzekach Shakti, zostań z bezpieczną, oswojoną kobietą, która nie zanurzyła się jeszcze w dzikości Świętego Oceanu Kobiecości.

To komfort kochać kobietę, która nie aktywowała jeszcze swoich świętych wewnętrznych mocy, ponieważ ona nie będzie wciskać twoich guzików.

Nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Nie będzie Cię naciskać, abyś stał się swoim najwyższym Ja.

Nie przebudzi zapomnianych i znieczulonych części Twojego Ducha, który wzywa Cię do pamiętania o tym, że w Twoim Życiu tutaj jest więcej niż tylko to, co jest.

Nie spojrzy w Twoje zmęczone oczy przesyłając błyskawicę przez Twoje ciało, wstrząsając Tobą aż do przebudzenia i wzruszając dawno utracone pragnienia Miłości Duszy w Tobie.

Bezpieczna, nieprzebudzona kobieta będzie cudownie satysfakcjonująca i kojąca dla Twojego ego, serca i ciała. Będzie szła cicho przy Twoim boku i sprawi, że poczujesz się potrzebny, odpowiedzialny, jakbyś wypełniał swoją męską rolę.

Jeśli Tobie to wystarczy, zaakceptuj to, kochaj ją całym swoim sercem, pozostań jej wierny i dziękuj jej codziennie za dar jej łagodnej, niezagrażającej kobiecej obecności w Twoim życiu.

Jeśli Tobie to nie wystarczy – jeśli Twoje serce, ciało i duch tęskni za „innym rodzajem kobiety”, Dziką Kobietą – wówczas wiedz, że znalazłeś się na krawędzi poruszającej duszę transformacji.

Wiedz, że dokonujesz poważnego wyboru o karmicznych konsekwencjach.

Jeśli wybierzesz, by wkroczyć w aurę i ciało kobiety, której ogień jaśnieje, akceptujesz fakt, że określony poziom niebezpieczeństwa i ryzyka jest niezbędny do tego, by wzrastać.

Kiedy wybierzesz kochać kobietę o takiej naturze, musisz zaakceptować całkowitą odpowiedzialność za zmiany w życiu, które to sprowadzi.

Twoje życie nie będzie już śpiąco wygodne cały czas. Twoje życie nie pozwoli Ci utknąć w starej rutynie i stagnacji. Twoje życie nabierze całkiem nowego smaku i zapachu. Rozpali Cię obecność Dzikiej Kobiecości, która zacznie wysyłać fale elektryczne duchowego Światła przez cały Twój system czakr, przestrajając Cię na boskie wezwanie.

Wybór intymności seksualnej i uczuciowej z przebudzoną kobietą wymaga męskiej odwagi, by wejść bez lęku w Nieznane. A to zaowocuje czymś, co przekracza rozumienie Twojego umysłu.

Ona zabierze Cię w nieodkryte światy magii i tajemnicy.

Poprowadzi Cię, odurzonego i na wpół pijanego miłością w dzikie ostępy zmysłowej ekstazy i zachwytu.

Pokaże Ci święte nieba tak pełne gwiazd, że zaczniesz się zastanawiać, czy wciąż żyjesz na tej samej planecie, na której się urodziłeś.

Wyłamie Ci drzwi i okna, aby Cię otworzyć, a Twoje namiętne serce prawie oszaleje z tęsknoty. Zapragniesz konsumować i penetrować ją na każdym poziomie, aby Twoja Męska Esencja mogła konsumować i penetrować świat – oświetlając cały Wszechświat Twoją oddaną Miłością.

Ona ujrzy Cię takim, jakim nikt nigdy Ciebie nie widział.

Ona Ci zaufa.

Ona Cię doceni.

Ona zauważy Twoje starania, by ją uszczęśliwić.

Ona będzie cenić całe dobro, które robisz i całe dobro, którym jesteś.

Ona nie ucieknie przed Twoją ciemną stroną, ponieważ ciemność jej nie przeraża.

Swoim uściskiem, pocałunkiem, pieszczotą i miłością zwróci Cię życiu. Będzie używała słów, które rozumie Twoja dusza. Nie będzie karała Cię za twoje błędy.

To wielkie ryzyko kochać przebudzoną kobietę, bo nagle nie ma gdzie się schować. Ona widzi wszystko, w związku z czym może Cię kochać z głębią i obecnością, za którą Twoje serce i ciało tak bardzo, tak długo tęskniło i tak silnie pragnęło… że zaczniesz się zastanawiać, czy w ogóle żyłeś przez ten cały czas, kiedy ona była daleko.

Kochanie takiej kobiety jest wyborem, którego dokonujesz, aby żyć z Duszą w ogniu.

Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo, kiedy tylko raz zaprosisz do niego jej energię.

Weź na siebie to ryzyko lub wycofaj się, zostań z normalną dziewczyną i zaakceptuj inne, bezpieczniejsze, bardziej komfortowe i cokolwiek spokojniejsze życie.

Tylko upewnij się, że jeśli je wybierzesz, nie spędzisz reszty swojego życia spoglądając przez ramię wstecz, starając się jeszcze raz dojrzeć tę mglistą Kobiecą Tajemnicę, która zniknęła Ci z pola widzenia.

Ona dawno już odeszła, wzbijając się do gwiazd, odległych galaktyk i nieba… z którego pochodzi.

Autor: Sophie Bashford
http://www.facebook.com/sophiebashfordintuitive