0

Elementale

ElementaleŻywioły świadomości. Czym są? Jak działają? Do czego służą?

Żywioły natury są rozpoznane: wiatr, ogień, ziemia, metal woda… człowiek nauczył się z nich korzystać, współgrać z nimi, obchodzić się. Przełożyło się to na ludzką rzeczywistość – prawda? A ciągle są nieujarzmione, są tajemnicą – mimo tego ciągle są wkładem. Bo natura nigdy się nie zatrzymuje.

A jakim wkładem mogą być żywioły świadomości? Do Twojego życia, do życia ludzkości i całej tej przepięknej, jedynej w swoim rodzaju, niebiesko-zielonej Planety? Czy nie po to przyszli tu humanoidzi – aby zmienić trajektorię lotu? W kierunku energii życia, które prawdziwie chcielibyśmy wieść? W kierunku profitu, korzyści – ze wszystkiego? Co możemy ustanowić z żywiołami świadomości, jakie „ogrody”, „wiatraki”, „paleniska”, „elektrownie”, „kopalnie”, „oczyszczalnie”, „uzdrawianie”…? Co jeszcze? Gdzie jeszcze? Z kim jeszcze?

Nie mam na to jeszcze zbyt wielu słów. Jeszcze. Odkryjemy je po drodze, a rzecz nazwana po imieniu zmienia się w okamgnieniu. Kto chce wyruszyć na tę wyprawę w nieznane lądy? Z ciekawością, z odwagą, z wewnętrznym przekonaniem, że masz wpływ?

30 dni – 7:00 rano, na około 20 minut.

Spotkania na zoomie, nagrania audio będą do pobrania. Opłata: 40 zł.

Jeśli masz pytania – nie wahaj się ich zadać:) 508-161-011

Autor: