0

Defragmentuj swój mózg, aby osiągnąć optymalny potencjał

Naprawdę??? Oczywiście! Dlaczego nie? Jeżeli możemy to robić z naszymi komputerami, to dlaczego nie z naszym mózgiem?

Mózg często porównuje się do komputera, prawda? Ale jak mu zrobić defragmentację? Jak by to dokładnie miało wyglądać? Będzie bolało? Czy na głowie gdzieś jest jakiś magiczny guzik, który można wcisąć?

Hmm, coś w tym rodzaju. W rzeczy samej, na głowie znajdują się 32 miejsca zwane „Barsami” – energetycznymi punktami, które pod wpływem delikatnego dotyku uwalniają energię elektromagnetyczną. To w tym miejscu następuje defragmentacja.

„OK, to ja poproszę trochę tej defragmentacji”, mówisz.

Wspaniale! Działa to w ten sposób. Jakieś 25 lat temu pojawił się człowiek o nazwisku Gary Douglas z terapią tych punktów wykonywanych na głowie. Każdy Bars dotyczy jakiegoś aspektu codziennego życia: radości, smutku, pieniędzy, kontroli, kreatywności, kreowania połączeń, pokoju, wdzięczności i innych.

Gary dotarł do tego, że kiedy dotykasz każdego z tych Barsów, konkretny aspekt tego Barsa ulega defragmentacji. Poprzez defragmentację rozumiem uwolnienie od starych przyzwyczajeń i wzorców wokół tego Barsa. Zniknij! Nie ma!

Czy to nie jest fajne?

Niektóre rzeczy, których nauczyliśmy się od naszych rodziców, dziadków, nauczycieli, z telewizji, książek itp., które zostały zapisane w naszym mózgu (większość z nich w podświadomości) powstrzymujących nas od przejawiania pełni naszego potencjału czy od bycia osobą, którą chcemy być – mogą zostać uwolnione.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego wciąż wybierasz te same rzeczy w swoim życiu, które tak naprawdę wcale dla Ciebie nie pracują? Dlaczego masz wybierać pracę, która zaczyna się wcześnie rano, jeśli wcale nie jesteś rannym ptaszkiem? Lub dlaczego wybierać pracę w biurze, kiedy kochasz być na zewnątrz? Dlaczego pracować dla szefa, kiedy wiesz, że pracujesz lepiej dla szefowej? Dlaczego niektóre cechy współpracowników zawsze grają Ci na nerwach? Czy konstruktywna krytyka zawsze sprawia, że czujesz się gorszy?

Sesja Bars stanowi typową defragmentację umysłu. Można ją wykonywać na przechylanym krześle lub na stole do masażu. Prawie każdy zasypia – głębokim snem theta. I można przy tym chrapać. Nikt się tym nie przejmuje. To będzie całkowicie Twój czas – otrzymywania, relaksu i odnowy. Brzmi bosko, prawda? Kiedy ostatnio dobrze i głęboko spałeś? Regenerujący sen jest absolutną koniecznością dla naszego dobrostanu. Lub kiedy ostatnio miałeś godzinę tylko dla siebie – i nikt Ci nie przeszkadzał?

To wszystko spotyka Cię w ciągu tej godziny sesji!

Nie potrzeba już więcej godzin na leżance u psychiatry (nie, żeby było w tym coś złego), podczas prób dotarcia do przyczyn swoich problemów. Można jednocześnie się relaksować – i zmieniać. Sesja działa jeszcze jakiś czas po jej zakończeniu, codziennie uwalniają się kolejne rzeczy.

Jak by wyglądało Twoje życie, gdybyś nie mógł się doczekać pójścia jutro do pracy? Czy możesz budzić się radosny każdego ranka? A jak by wyglądało Twoje życie, gdybyś miał tyle pomysłów, będących wkładem do Twojej pracy, że nie wiedziałbyś, gdzie zacząć? Czy to możliwe, aby nie brać rzeczy do siebie? A jeśli rzeczy w życiu nie są ani prawidłowe ani nieprawidłowe, ani dobre, ani złe? A co, jeśli są tylko ideami – bez osądu? O rany!

Czy można pozwolić współpracownikom i szefom być takimi, jakimi są, bez opierania się temu i bez reagowania na to, bez dopasowywania się i bez zgadzania (i całej tej polaryzacji)? A gdyby Twoje życie mogło być łatwiejsze?

Wiem, część z tych pomysłów brzmi całkiem „od czapy”, prawda? Hmm, właśnie tak się dzieje, kiedy otrzymujesz sesje Bars. To takie proste. Jak może być jeszcze lepiej? Co jeszcze jest możliwe? Otrzymuj sesje Bars i ponownie zaproś radość do pracy. Lub do swojego życia. Lub swojej rodziny. Albo gdziekolwiek zechcesz.

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Janice Jackson
http://janicejacksonlmt.brandyourself.com/