Czym jest Access Consciousness®

A co, jeśli w ciągu jednej godziny, dzięki narzędziom Access Consciousness, lekko, łatwo i przyjemnie, w stanie głębokiej relaksacji, jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze?

Access Consciousness® jest zestawem praktycznych narzędzi do zmiany każdego aspektu Twojego życia, którego do tej pory nie dawało się zmienić. Te narzędzia to procesy werbalne, z którymi można pracować samodzielnie i procesy na ciało wymagające w zasadzie udziału drugiej osoby, wśród nich – jedyna w swoim rodzaju sesja Bars®, sesje indywidualne z facylitatorem, tematyczne warsztaty zwane też klasami, prowadzone na żywo lub zarejestrowane oraz książki.

Narzędzia te pokazują ludziom drzemiącą w nich samych moc. Wszystkie one służą temu, byś uświadomił sobie fakt, że możesz postrzegać, wiedzieć, być i otrzymywać wszystko bez żadnych ograniczeń. Chodzi tutaj o to, byś na każdym kroku pamiętał o tym, że TY wiesz. Możemy wszyscy, jeden po drugim, sięgać wyżej, po więcej, ku możliwościom, które są o wiele większe, niż zakładaliśmy. Możemy pozbyć się przyklejonych nam etykietek. Możemy wyjść z każdej sytuacji, która wydaje się bez wyjścia, bez możliwości ruchu, fatum. Zawsze jest jeszcze inna droga. Zawsze.

Masz zdolność zmieniania świata i każdej osoby w Twoim otoczeniu poprzez energię, którą możesz się stać. Jeśli wkroczysz do pokoju pełnego przerażonych ludzi, panika odejdzie dzięki Twojej energii, jeśli tylko zechcesz nią być. Musisz jednak sam tego chcieć, by stać się tak potężnym, że nic nie będzie w stanie zatrzymać Ciebie – świadomości, którą jesteś.

Jeśli to właśnie Ty, będąc sobą, jesteś darem i zmianą, której potrzebuje ten świat? Czy to już czas?

Nie musisz polegać tylko na tych słowach. O Access mówią również psychologowie.

Odważysz się je wypróbować?