0

Autyzm, zespół Aspergera, ADHD, ADD, OCD – a Access Consciousness® i Bars. Zyjąc w innym świecie

Jak to się stało, że jestem taką szczęściarą? Żyję w innym świecie i pracuję z ludźmi ze zdiagnozowanym autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, ADD i OCC. To miejsce, w którym mogę być wkładem, ze wszystkim tym, kim jestem i co kocham robić – aby naprawdę dbać i wspierać tych ludzi, którzy tak naprawdę pragną tego najbardziej.

Dla ludzi, którzy zostali ocenieni i uznani za niedoskonałych przez całe swoje życie. Dla ludzi, którzy są tak bardzo inni, że zwykli ludzie często nie są w stanie zrobić niczego innego poza dokonaniem oceny i użalaniem się nad nimi. Dla ludzi, którzy się nie wpasowują. Dla ludzi, którzy są bardzo wrażliwi. Dla ludzi, którzy w pewnym sensie zostali osadzeni w więzieniu z powodu swojej inności zamiast dostać wsparcie, aby mogli pozostać sobą. I zamiast zostać uświadomieni w zakresie ich niezwykłych zdolności. X-meni.

Czego potrzeba, aby zwykły człowiek dostrzegł wielkość tych istnień?

Naprawdę, diagnozując ich wsadzamy ich do więzienia. Taki mam pogląd na tę sprawę. Co by się stało, gdybyśmy zechcieli dać im całą tę przestrzeń, która jest im niezbędna? A gdybyśmy tak zaczęli się im powierzać, abyśmy mogli zacząć im ufać, aby oni mogli zacząć ufać w to, że nie jest z nimi nic nie w porządku. Czy to by nie sprawiło różnicy i im, i nam?

Używam wyrażenia „my”, „nas”, choć wcale go nie lubię. Nie widzę żadnej różnicy między „zwykłymi” ludźmi a tymi z zaburzeniami. Widzę istnienie w ciele i jego unikalność. Czy możesz też to dostrzec bez osądu?

Każda osoba, której postawiono jedną czy drugą diagnozę (albo kilka) ma swoje bardzo osobiste i unikalne trudności z życiem i funkcjonowaniem w tej rzeczywistości.

Czyż my wszyscy nie mamy jakiegoś rodzaju trudności w byciu na tym świecie? Może to ja jestem dziwna, że nie widzę ani nie żyję normalnie? Może jestem tak czuła, że masz ochotę włożyć mnie do pudełka z napisem: Uwaga, to pudełko zawiera dziwność i trudność, otwierać na własne ryzyko!

Dla mnie nie ma nic złego w byciu dziwnym. I jestem bardzo wdzięczna, że nigdy nie postawiono mi żadnej diagnozy.

Zawsze wiedziałam, a Access tylko to potwierdził, że jestem nieograniczoną istotą energetyczną (i humanoidem żyjącym w rzeczywistości human – interesujące, prawda?). Czy nieograniczone istnienie naprawdę wybrało by jakąkolwiek chorobę? Jaką świadomość otrzymujesz z tego pytania? Ja otrzymuję wielkie NIE. Choroby są dla mnie ograniczeniem wykreowanym przez tę rzeczywistość. Mogłabym w tym miejscu wyrazić moją świadomość i czucie, ale oszczędzę wam tego tutaj. Może kiedy indziej. Może w inny sposób. A może w innym życiu.

Jako praktyk i facylitator Access Consciousness® mogę mieć inną świadomość odnośnie tych ludzi.

Kilka dni w tygodniu spędzam w pracy, którą jest szkoła z internatem dla młodzieży z tymi specjalnymi „chorobami” i „trudnościami”. Mam jednego szczególnego ucznia, któremu wykonuję zabiegi Bars od jakiegoś czasu. Daje mu również inne narzędzia, z którymi może pracować. Największy potencjał ma narzędzie pozostawania w pytaniu.

Właściwie rozmawiam z nim pytaniami. Jest uszczęśliwiony moją obecnością, bo ja go „widzę”. Nie oceniam go. Otrzymuję go. Pozwalam mu być tak dziwnym, jakim jest. Potrafię odnieść się do sposobu, w jaki postrzega świat. Nawet jeśli dużo z tego, o czym mówi i pyta mnie wykracza daleko poza rzeczywistość, w której kiedyś funkcjonowaliśmy.

Na koniec chciałabym Wam powiedzieć, że jeśli macie w jakimś stopniu jedną z tych chorób, trudności, zaburzeń i niepełnosprawności, może skorzystalibyście z narzędzi Access Consciousness®? Zwłaszcza sesji Bars®, która kreuje więcej przestrzeni i łatwości w życiu.

Oto fragment jednej z klas Access:

“X-men – słabość czy siła”

Przejdź do jednej ze stron internetowych Access®, aby dowiedzieć się więcej o Access i Bars. Możesz znaleźć w okolicy praktyka lub facylitatora – lub poszukać klas. Różne klasy są organizowane na całym świecie – są wśród nich również tele-klasy online, w których można uczestniczyć z własnego domu Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania. Oferuję prywatne sesje w Szwecji lub przez telefon, a także klasy Bars, w Szwecji lub – dlaczego nie u Ciebie, gdziekolwiek jesteś na tej planecie?

Oryginał artykułu znajduje się tutaj.

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Hanna Majarabe
http://hannamajarabe.empowernetwork.com