0

A jeśli mogłyby Ci wyrosnąć nowe zęby?

I nigdy więcej nie potrzebowałbyś nowej plomby?

Jak by to było, gdyby nasze ciała były w stanie wygenerować 3 lub 4 zestawy zębów w ciągu naszego życia?

Jak by to było, gdybym Ci powiedziała, że w naszych ciałach żyją mikroorganizmy, które rozpuszczają płytkę i kamień nazębny, główne przyczyny chorób przyzębia i próchnicy?

Jak by to było, gdyby wszyscy mogli mieć mocne, błyszczące zęby, zdrowe dziąsła i żadnej próchnicy?

Te mikroorganizmy, które są uśpione u większości ludzi, można re-aktywować lub zabić – jakimś jedzeniem, napojami lub środkami chemicznymi. Jeśli jesteś gotów być świadomy i pytać swojego ciała, co ono wie o tym, z czym może sobie poradzić, możesz rozpocząć pracę ze swoim ciałem, aby wykreować optymalne zdrowie.

Te pomysły mogą stać w sprzeczności z wszystkim, w co zaprogramowano nas wierzyć. Czy słyszałeś o ludziach, którzy nigdy nie mieli założonej plomby lub którym odrosły stałe zęby? Ja tak – historie o „dziwnej” prababci, która miała sztuczną szczękę, a potem wyrosły jej nowe zęby! I wiele innych!

To wszystko jest częścią tego, co naprawdę jest możliwe dla nas i dla naszych ciał, jeśli jesteśmy gotowi spojrzeć ponad zaakceptowany pogląd na rzeczywistość.

Istnieje zestaw technik przewidzianych specjalnie dla ust, zębów, dziąseł i szczęki, opracowany przez stomatologa, dr Toma Kolso, z wykorzystaniem narzędzia Access Consciousness.

Jestem bardzo podekscytowana tym, co oznacza jego praca nie tylko dla zdrowia jamy ustnej, ale również dla witalności i długowieczności całego ciała! Nie mogę się doczekać dalszego ciągu!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij:

 

Autor: Shauna Teaken
http://shaunasisland.com