0

Klasa online: Od-implantowani – o destraktywnych implantach

Złość, wściekłość, zaciekłość, nienawiść, potępianie, wstyd, żal, poczucie winy, uzależniające, przymusowe, obsesyjne, demoralizujące punkty widzenia, miłość(?!), seks, zazdrość, pokój, życie, istnienie, śmierć, rzeczywistość, biznes, zwątpienie, związki i strach. Destraktywne implanty. Zakała tej rzeczywistości.

Kto nie ma z nimi do czynienia? Czy one niszczą czy wzbogacają życie? Pozwalają wybierać więcej, czy trzymają jak gumka, abyśmy nie tylko nie ruszyli do przodu, ale raczej spadli trochę niżej, w ogólnym rozrachunku…?

Usiłujemy sobie z nimi radzić i niektóre ogarniamy. Pozostałe wydają się być większe od nas, silniejsze i niestrudzone. Na chłodno nie, ale jak tylko się odpalą, muszą wybrzmieć do końca, a my budzimy się z rozbitym o ścianę czołem. Zwykle dokładnie w tym samym miejscu.

Większości implantów nie da się logicznie wytłumaczyć. Ani ich istnienia w naszym życiu, ani skali, ani czasu ich oddziaływania. Ale można je usunąć, aby zaczęły puszczać i przestały nas popychać albo powstrzymywać od czegoś, co byśmy wybrali, gdyby nie one. Destraktywne implanty silnie sabotują kreację, wybór wspaniałości i otrzymywanie. Jakie życie możesz mieć, jeśli wyrugujesz ze swojego życia destraktywne impalnty?

Tego materiału nie ma na PODSTAWACH! Na tej klasie dowiesz się, czym to jest i co można z tym zrobić.

Wymagania wstępne: klasa BARS

Daty i godziny:

15 czerwca (środa), godz. 20:00-21:00

16 czerwca (czwartek), godz. 20:00-21:00

17 czerwca (piątek), godz. 20:00-21:00

18 czerwca (sobota), godz. 20:00-21:00

Klasa będzie nagrywana. Jak zwykle 🙂

Cena: 400 zł

Autor: