HAPPY MOUTH™

Czy chcesz zmienić to, co dzieje się w Twojej jamie ustnej? To, co się dzieje z dziąsłami i z zębami, szkliwem, próchnicą? Może myślisz, że to niemożliwe..? A jeśli jest na to sposób?

Na klasie Happy Mouth™ Basics poznasz zestaw 6 punktów na głowie i kilka innych narzędzi do aktywacji uśpionych naturalnych mechanizmów samonaprawczych organizmu – odpowiadających za stan dziąseł i próchnicy. Aby je aktywować i w pełni wykorzystać ich działanie, należy później stymulować te punkty przez 21 dni z rzędu. Sama sesja trwa około 20 minut. Możesz zacząć od razu – zestaw Basics jest wspaniałą możliwością rozpoczęcia przygody z Happy Mouth – rozpoczęcie jej od najpowszechniejszych problemów, które dotykają większości ludzi. A potem zdecydować, czy klasa 3-dniowa Happy Mouth może dać Ci więcej.

Uczestnicy otrzymają instrukcję ze schematem głowy z naniesionymi punktami, dokładne wyjaśnienie odnośnie lokalizacji, przećwiczą je w parach, poznają najważniejsze odkreowania ułatwiające otrzymanie zmiany  i otrzymają szereg użytecznych informacji, w jaki sposób można jeszcze skuteczniej wspierać stan zdrowia jamy ustnej.

Czas trwania: 3,5 godziny

Cena: 270 USD

Poznań, sobota 9 grudnia 2023, 11:00-14:30

Otrzymasz: podręcznik Basics ze schematami głowy i informacjami dotyczącymi stosowania. Uczestnicy warsztatu wykonują technikę dwukrotnie i dwukrotnie jej doświadczają.

Proszę o informację o zamiarze wzięcia udziału – tel. 508-161-011.

A jeśli chcesz wziąć udział w pełnym 3-dniowym szkoleniu, otrzymasz na niego rabat w wysokości opłaty wniesionej za klasę Basics.

Więcej informacji o technice: https://yourhappymouth.com/

 

Jeśli chcesz, aby klasa Happy Mouth Basics przyjechała do Ciebie, daj mi znać!

Happy Mouth – Generatywna stomatologia energetyczna