0

Wprowadzenie do Access X-men

A jeśli autyzm, OCD, ADD, ADHD – są zdolnościami?

Głęboki haust tego, czym są Access X-men! Pierwsza od długiego czasu klasa intro o X-men Divy Diaz – klasa Access Consciousness, która nie ma żadnych wymagań wstępnych. Będziemy przyglądać się funkcjonowaniu X-men w wielu obszarach: szkoła, praca, związki, biznes… A jeśli nie musisz się dopasowywać do świata wokół Ciebie? Czy można lekko żyć poza tym pudełkiem rzeczywistości innych ludzi?

Kim są X-men? Czy Twoje dziecko jest X-man? Czy dorośli bez diagnozy mogą być X-men? Czy każdy humanoid jest X-man?

Cały świat obecnie szuka innego podejścia do starych rzeczy, takich jak autyzm, Asperger, ADHD, ADD, OCD, zaburzenia dwubiegunowe, depresja, lęki, podczas gdy Access ma je od dawna. Cokolwiek robisz, a Ci to nie wychodzi tak, jak innym, narzędzia wydają się być jakby wykrzywione – może Ty jesteś jeszcze bardziej inny niż bardzo różnorodni humanoidzi? Neuro-odmienny? Twoje związki wydają się być z innej planety ze względu na niekompatybilną komunikację? Śmiejesz się nie wtedy, kiedy należy? Prokrastynujesz? Czy masz więcej pomysłów niż Twoi znajomi? Czy kiedykolwiek poproszono Cię, żebyś zwolnił?

Rozpoznajesz się w tym?

Narzędzia dla X-menów istnieją. Istnieją. Narzędzia do wyjścia z niepoprawności siebie, samoosądu. Narzędzia do obrócenia ich w supermoc.

Jaki dar znajduje się pod etykietką? 

 

Link do rejestracji na klasę:

An Introduction to Access X-Men

 

Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *