0

Warsztat PODSTAWY 17-20.04.2021 Poznań i online

Aby na nowo zacząć Ż…

Jesteś w stanie wykreować swoje życie? Które prawdziwie pragniesz wieść? Masz czelność latać?

Jakich kłamstw, czyich kłamstw, jak wielu kłamstw używasz do kreowania tej sytuacji, która tak uwiera?

Każdy ma swój, skonstruowany na podstawie osobistych doświadczeń, zestaw przekonań i wierzeń. Są one niejako zapisane, stanowią Twój kod, Twój program. Rzecz w tym, że większość wierzeń jest ukształtowana przez instytucje, przez system. Szkoły, media, moda, muzyka, religia, korporacje, rodzina. Część tych przekonań to skrupulatna, nieprzerwana manipulacja.

Zostałaś zaprogramowany, by łatwo było Tobą manipulować. Racjonalizujesz rzeczy, „bo taki jest ten świat…” Czy to jest w ogóle prawda?! Czy to Ci służy? Czy to prowadzi Cię tam, gdzie chciałbyś dojść?

Spójrz mi w oczy, Kochanie.

Być może nie mam monopolu na prawdę, ale nie zależy mi na tym. Nie mam żadnych odpowiedzi, mam tylko pytania. Jaki ten świat jest naprawdę? Co tak naprawdę działa? Jak to działa? Jak mogę zmienić to, co jest? Czy ja naprawdę tego właśnie chcę? A może nie? Jakie tu mam możliwości, których nie zauważam? Jaki mam tutaj punkt widzenia, który mnie zatrzymuje?

I właśnie mnie oświeciło. Niektórych rzeczy nie możemy zmienić ani wybrać, dopóki ich nie ubierzemy w słowa. Nie nakarmimy nimi naszego umysłu… Raz nazwane, tracą nad nami moc i pozwalają się użyć. Nazwij rzecz po imieniu, a zmieni się w okamgnieniu. Cztery dni nazywania rzeczy po imieniu. Po ich prawdziwym imieniu.

Klasa Podstawy Access Consciousness to zestaw pragmatycznych, skutecznych narzędzi do kreowania życia, jakiego pragniesz. Do zmiany tego, co Ci w życiu się nie podoba – w związkach, w pracy, w finansach, w zdrowiu. Do dojścia tam, dokąd wiesz, że możesz dojść. Z lekkością, radością i glorią.

Plus 4 nowe procesy na ciało. BARS jest oczywiście jednym z nich – ale dostępnych jest znacznie więcej. Kładziemy ręce na drugim człowieku, żeby ułatwić jego ciału zmianę: aby odzyskało to, co straciło na skutek różnych czynników, chorób, urazów, zakodowania określonych sposobów funkcjonowania… Będziecie nimi zachwyceni. Ja jestem.

Po raz pierwszy zetknęłam się z tymi metodami 7 lat temu. Boję się pomyśleć gdzie bym w tej chwili była, gdybym nie obejrzała pewnego filmu na YouTube. Przeszłam przez ten czas kawał drogi, jestem dziś kimś zupełnie innym, myślę inaczej, widzę inaczej, działam inaczej. I uwielbiam swoje życie 🙂

Ta droga, te narzędzia – dla każdego działają inaczej. W różnej kolejności, w różnym tempie. Ale wiesz co? Trzeba tylko zacząć.

Zechcesz?

Możesz znacznie więcej, ni podpowiada Ci Twój umysł.

I dla tych, co chcą rzucić okiem na wypowiedzi uczestników (po angielsku):

Miejsce: Poznań

Czas trwania: 4 dni
Cena: 4.550 zł (dla powtarzających i dzieci między 16 a 18 rokiem życia: 2.275 zł, młodsze dzieci uczestniczące z opiekunem: bezpłatnie). To jest cena dla osób mieszkających w Polsce. Jeśli mieszkasz w innym kraju, zapytaj o cenę.
Wymogi: ukończenie klasy Access Bars® (jeśli to jeszcze przed Tobą, zajrzyj tutaj)

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce i zarejestrować się na klasę, prosimy o kontakt:
Patrycja Piątek, tel. 508-161-011, pat@budziludzi.pl


 

Gotów na zmianę

dotychczasowych torów swojego życia?

 

Autor: Patrycja Piątek
http://www.budziludzi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *