0

Klub książki: Radość z biznesu

Czy w Polsce można mieć radość z prowadzenia biznesu?!?! Zwłaszcza – w dzisiejszych czasach?

Zapraszam na ZOOMY – do wspólnej lektury i odkrywania, jak odnaleźć frajdę z tego, co robisz przez większą część dnia.

 

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli masz ochotę zaistnieć w biznesie oraz kreować i generować coś całkowicie innego. Biznes, praca – jest potężną siłą, z pomocą której kształtujemy nasze życie i rzeczywistość. Czy zdarzyło ci się kiedyś utknąć w konwencjonalnych sposobach uprawiania biznesu, które zdawały się być pełne ograniczeń, nudne i nie przynosiły spodziewanych zysków? Wcale nie musi tak być. A gdyby okazało się, że biznes może być kreatywny, generatywny – i dawać radość? Tak, może być właśnie taki!

Radość z biznesu pokazuje jego zupełnie inną stronę. Ta książka nie jest poradnikiem, nie ma w niej odpowiedzi rozwiązujących twoje biznesowe problemy i dylematy. Zamiast tego, otworzy dla Ciebie przestrzeń do prowadzenia biznesu w zupełnie inny sposób. Znajdziesz tu pytania, ćwiczenia, narzędzia i procesy, które dadzą ci zupełnie inną perspektywę do kreowania twojego biznesu i życia.

Jaka jest korzyść  ze wspólnego czytania?

Można o coś zapytać. Można usłyszeć spostrzeżenia innych ludzi. Można pójść dalej, dzięki energii grupy. Można otrzymać krótką facylitację, jeśli będziesz mieć odwagę o nią poprosić!

„Uwielbiałam czytać tę książkę. Przyczyniła się do zmiany wielu rzeczy. Widzę miejsca w biznesie, gdzie włożyłam tylko jeden palec w wodę, zamiast wybrać przygodę zanurzenia się w całości. Stałam się bardziej świadoma tego, w jaki sposób komunikować się z ludźmi, którzy używają innego stylu komunikowania się niż mój. Kurczę blade, to dopiero przygoda! Simone, dziękuję za to, że przypomniałaś mi, jak bardzo się różni mój biznes i sposób w jaki go prowadzę i dziękuję za przypomnienie, że wszystko jest możliwe – i nieważne, co mówilią inni” – Diva Diaz

 

 

 

Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *