0

HEALY – Częstotliwości dla życia

HEALY – Częstotliwości  Twojego życia 
Zdrowie – Dobre samopoczucie – Równowaga

Czy interesuje Cię działający w tle Twojego życia sposób na większy dobrostan? Wiele osób odczuwa zmiany swojego samopoczucia, których nie daje się konkretnymi czynnikami. W ten sposób działają na nich częstotliwości, wibracje – to niewidoczne – a przecież istniejące COŚ. Healy.

A jeśli to COŚ już zaprojektowano i wykonano – i można tego łatwo używać? W wielu różnych zakresach życia? Certyfikat wyrobu medycznego w zakresie leczenia bólu i depresji. Mały gadżet + aplikacja na smartfona. Prościej już nie można.

Chcesz wypróbować? Zapraszam do kontaktu.

Albo poczytaj jeszcze trochę 🙂

Pierwsza, najważniejsza grupa – Złoty Cykl. Nazwany Złotym nie bez przyczyny.  Opracowane w ciągu 15 lat terapii przez Nuno Ninę. Oddziałują kompleksowo, ogólnoukładowo i trwale – na ciało i psyche. Oczyszczanie ma pomóc Twojemu polu energetycznemu dojść do siebie po oddziaływaniu bioenergetycznym trucizn pochodzących z otoczenia, toksyn, niezdrowej żywności i innych negatywnych czynników. Energia ma bioenergetycznie pomóc przeciwstawić się długotrwałemu obciążeniu (matki, sportowca wyczynowego czy zestresowanego menedżera). Balans  dotyczy bioenergetycznej równowagi nerek, układu krążenia, układu limfatycznego i hormonów i jest idealny do głębokiego zrównoważenia bioenergetycznego własnego pola energetycznego.  Pielęgnacja oddziałuje na osłabione pole bioenergetyczne stanowiące przyczynę wielu ostrych i przewlekłych stanów chorobowych. Ten program stwarza optymalne warunki dla procesu zdrowienia i zapobiegaj przy tym wielu zaburzeniom bioenergetycznym.  To, co program Balans może zrobić dla ciała, program Istota może zrobić dla duszy. Ma nam pomóc w odzyskaniu równowagi emocjonalnej. Relaks przynosi odprężenie i działanie przeciwstresowe, wyłączenie się i pozbycie codziennego stresu, bo stres to często przyczyna zakwaszenia organizmu i utraty równowagi. Jak wynika z naszego doświadczenia, wiele chorób jest powodowanych przez długotrwały stres. Ból ma różnorakie, często bardzo różne przyczyny. Może być objawem zakwaszenia tkanki.  W takim przypadku pracuj systematycznie z programem Ulga, niezależnie od tego, w jakim miejscu dokładnie pojawia się ból. 

Terapia częstotliowściami Healy to idealna alternatywa w przypadku wielu objawów bólowych: miejscowych, układowych i ogólnoustrojowych, ostrych i chronicznych, bólu zębów, pleców, stawów i migren. Aplikacja umożliwia stosowanie miejscowe i ogólnoustrojowe. Poprzez ośrodkowy układ nerwowy częstotliwości wspomagają leczenie bezsenności, depresji i lęków.

Nauki o życiu i zdrowiu rodem z Dalekiego Wschodu stały się obecnie integralną częścią społeczeństwa. Starożytne nauki o czakrach i meridianach, pochodzące z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC) stały się elementem Healy. Programy Healy z tego zakresu mają stymulować poszczególne czakry i meridiany i przywrócić ich równowagę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostępne wersje z orientacyjną ceną (zestawy nie obejmują Odżywiania cyfrowego ani Substancji, które są w wersji abonamentowej):

Healy Gold – 450 EUR

Programy z serii Złoty cykl plus Ból chroniczny (1 program) plus jedna dodatkowa strona programów (spośród: Bóle / Psychika, Równowaga bioenergetyczna 1 + 2, Równowaga psychiczna, Meridiany 1 + 2, Sen, Skóra, Fitness, Nauka,  Czakry, Programy ochronne) do wyboru.

Healy Holistic Health – 905 EUR

Urządzenie Healy wraz z aplikacją Healy z dostępem do chmury Medical Cloud i grupami programów: Złoty cykl, Bóle / Psychika, Równowaga bioenergetyczna 1 + 2, Równowaga psychiczna, Meridiany 1 + 2, Sen i Skóra.

Healy Holistic Health Plus – 1360 EUR

Healy wraz z aplikacją Healy z ponad 120 różnymi programami częstotliwościowymi z 16 kategorii (Złoty cykl, Bóle / Psychika, Równowaga bioenergetyczna 1 + 2, Równowaga psychiczna, Meridiany 1 + 2, Sen, Skóra, Fitness, Nauka,  Czakry, Programy ochronne, Głęboki cykl). dla wszystkich obszarów życia; wraz z dostępem do chmury Medical Cloud.

Healy Resonance – 2266 EUR

Urządzenie Healy wraz z aplikacją Healy z Healy Holistic Health Plus oraz Healy Resonance z modułem Aura i Resonance, wraz z dostępem do chmury Medical Cloud.

Każdy pakiet można w dowolnym momencie rozbudować o pojedynczą stronę programów lub – o cały dodatkowy pakiet.

Zgodne z przeznaczeniem używanie urządzenia Healy obejmuje następujące obszary zastosowania:
leczenie bólu (bóle chroniczne, fi bromialgia, bóle kostne, migrena);
choroby psychiczne takie jak depresja, stany lękowe i związane z tym zaburzenia snu.

Jeśli chcesz o tym porozmawiać – zapraszam 🙂 Zadzwoń 508-161-011

Autor: Patrycja
http://facelift.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *