0

Acces Bars okiem fizjoterapeuty

Na Access Bars po raz pierwszy trafiłem 2 lata temu w Niemczech, jako fizjoterapeuta pracowałem z osobą, która zaczęła o tym opowiadać w trakcie swojego zabiegu, zachęcając mnie do tego, abym spróbował sesji… że to takie wooow… Trochę na ten temat mi opowiedziała i zapytała, czy jestem chętny, żeby spróbować… Tak naprawdę nie wiem, co spowodowało, że poszedłem na sesję (czyżbym coś wiedział???) Po pierwszej sesji bylem tak zakręcony, że nie wiedziałem, co się dzieje. Kilka następnych sesji poruszyło niebo i ziemię, żeby otrzymywać więcej.

Akurat w tym czasie miałem kilka kłopotów zdrowotnych, ale przez właśnie dzięki tym sesjom Bars moje tzw. kłopoty zdrowotne się skończyły (miałem problemy sercowo-krążeniowe). Od tamtego czasu sam skończyłem klasę Bars i klasę Facelift, które spowodowały zmiany o 180 stopni w moim życiu prywatnym i zawodowym. Obecnie sam stosuje Bars, Facelift i inne narzędzia w mojej codziennej pracy fizjoterapuetycznej. Są one mega wspomagające i zmieniające, cokolwiek jesteśmy gotowi zmienić i zobaczyć, że z tymi narzędziami Access życie jest o niebo prostsze.

Pozdrawiam wszystkich i jak możemy mieć tego więcej?!!!!!!!:)))))

Opowiem Wam o jednym przypadku. Własna firma. Kobieta samotna z trojgiem dzieci, z czego jedno dziecko mieszkające z nią. Stres codzienny, przemęczenie, bóle głowy, bóle kręgosłupa. Dodatkowo astma od 20 lat. Kiedy przyszła do mnie po raz pierwszy na zabieg, w zasadzie nie wiedziałem od czego zacząć. Wiec zaczęliśmy od terapii czaszkowo-krzyżowej, 3 lub 4 sesje. Pani poczuła się lepiej, bóle głowy minęły, stres nie był już tak intensywny. W sumie tych zabiegów odbyło się 12, w tym również masaż, terapia powięzi, mobilizacje i ćwiczenia. Klientka poczuła się bardzo dobrze, nawet jej relacje z ludźmi uległy zmianie. Niestety, po 3 miesiącach zgłosiła się ponownie z bólami kręgosłupa i głowy. Wtedy pomyślałem, że zrobimy coś innego . Zaproponowałem Access Bars, który polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, żeby rozluźnić wszystkie  te myśli, uczucia, emocje, które nagromadziliśmy w ciągu naszego życia. Klientka była bardzo tym zaciekawiona i postanowiła się położyć. Takich sesji Bars wykonałem u niej około 6 i, ku jej zdziwieniu, mogła wreszcie lepiej spać, nie miała już problemów z kręgosłupem, a bóle głowy pojawiały się sporadycznie.

Jestem wdzięczny za Bars, który zmienił moje życie i zmienia życie innych ludzi. To jest tylko jeden przykład z wielu i już wiem, że Bars będzie moim narzędziem w codziennej pracy fizjoterapeutycznej i wkładem dla wszystkich, którzy pragną otrzymywać więcej  i wybierać inaczej niż do tej pory.

Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej osobiście, zapraszam do Gdańska. Można mnie złapać pod numerem telefonu 796 855 777.

Albo innych – tutaj:

Gdzie w Polsce

Autor: Maciej Konieczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *