0

Wychodzenie z przemocy

Jak często osądzacie wasze ciała jako nieprawidłowe, złe, brzydkie, stare czy po prostu niezdolne? Trochę, bardzo czy jak mega-tony?

Jak często odżywiacie, doceniacie, adorujecie i rozluźniacie ciało, aby mogło po prostu być? Trochę, trochę mniej niż trochę czy mega-tony mniej niż trochę?

Dr Dain Heer mówi: „Gdybym mógł spowodować, aby moje ciało było dotykane i odżywiane w każdy szczególny sposób, jakiego bym pożądał, który wykreowałby energię bycia intensywniej żywym, energię wyjścia poza osąd, energię głębszej radości, energię intensywniejszego życia, abym mógł mieć więcej siebie i większą gotowość na życie i większy apetyt na życie i więcej energii poszukiwania więcej – jak by to było?”

Kiedy po raz pierwszy trafiłam na Access Consciousness, wiedziałam już z czym się w życiu zmagam w aspekcie irytujących i wciąż nieustępujących wspomnień dotkliwego wykorzystywania seksualnego i przemocy w dzieciństwie. Jak wiemy, przemoc przybiera różne oblicza. Od blizn widocznych gołym okiem, po niewidoczne.

Przeszłam tony szkoleń, mam niezliczone certyfikaty i uzyskałam wiele tytułów z dołączonymi do nich licencjami, mającymi udzielić jakiejś odpowiedzi na długotrwałe, głęboko zakorzenione traumy, przemoc i PTSD (zespół stresu pourazowego). I wtedy, kiedy doświadczyłam procesu Abuse Hold, nadeszło coś, na co oczekiwałam, na co miałam nadzieję, za czym tęskniłam… wolność, przestrzeń, spokój tam, głęboko i radość. Odnalazłam swoją czułość, łagodność, miłość… do siebie… do bycia… do życia… i do istnienia. Znowu mogłam oddychać. Jak może być jeszcze lepiej? To było tak, jakby ręce na moim ciele były kluczem otwierającym zamek klatki, niewidoczny z zewnątrz, ale znany tylko mnie, od wewnątrz, jako walka tocząca się w środku. I proces ten sam w sobie przywołał somatyczne wspomnienia, bez trudu rozpuszczając, zdejmując pręty klatki. Byłam wolna.

Czy to jest czymś, smak czego chcesz poznać, poczuć zapach, mieć, doświadczyć? – ponieważ jeśli tak, Access przebija się ze swoją klasą Abuse Hold przez szklany sufit tego, co osiągnęły inne rozwijane na świecie terapie somatyczne traum.

W klasie tego procesu na ciało nie chodzi tylko o przetrwanie przemocy, chodzi tam o wyjście z niej, przejście przez pulsowanie i wejście do radykalnej żywiołowości, która kreuje życie bez granic, gdzie wszystko jest możliwe, a każdą część twojej historii można nadkreować. Ta rewolucja wychodzenia z przemocy już tutaj jest…Jest nią klasa Abuse Hold, w czasie której następuje całkowita restrukturyzacja tego, co świat wie na temat możliwości ciała ludzkiego.

Czy masz w sobie gotowość na uwolnienie się od tego, co powstrzymuje cię przed życiem, na jakie zasługujesz?

Gary Douglas mówi, że procesy na ciało są zaproszeniem do uznania, że masz ciało, a świadomość tego ciała jest placem zabaw dla możliwości. Mówi również, że twoje ciało jest wkładem dla twojego życia, dla pieniędzy, dla Ziemi i dla świadomości – zamiast więzieniem bycia w depresji, bycia ofiarą i strachu. A jeśli kluczem do zmiany byłaby po prostu zmiana komunii, jaką masz ze swoim ciałem?

Dziękuję, Panie G. i Doktorze D, gejzer możliwości, jaki otworzyliście tymi procesami na tej planecie jest prawdziwą magią i dziękuję za to, że umożliwiliście mojemu ciału/naszym ciałom doświadczenie błogosławionej możliwości zjawiskowości! Rewolucja Wychodzenia z przemocy nadeszła… idziesz też?

Oryginał artykułu znajduje się tutaj.

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: dr Lisa Cooney
http://drlisacooney.com