0

19 maja 2019 Warsztat w Poznaniu: Seksualność – co chcesz zmienić?

Seksualność… największa siła napędowa człowieka. Przenika, jak powięź, do szpiku kości, wszystkie aspekty życia. Często mylona z osądem i seksem, sprowadzana do genitaliów – jest energią, która może wszystko. Zaprasza do wspólnego tańca zmysły, znane i nieznane. Uruchamia. Jest autentyczna. Kwintesencja samego życia.

Warsztat nie będzie wykładem. Nie podam jedynego słusznego sposobu na realizację poprawnej seksualności. Wręcz przeciwnie, użyję pytań i innych narzędzi Access Consciousness (Dostęp do świadomości) do przyjrzenia się temu, co jeszcze jest możliwe dla Ciebie teraz i w przyszłości. Czego pragniesz? Co w głębi serca wiesz, że wyrywa się z Ciebie na świat, aby uczynić go lepszym miejscem, dla Ciebie i dla innych? Co jeszcze to powstrzymuje? Jakieś punkty widzenia? Przekonania? Kłamstwa? Kamuflaże?
Wy przyniesiecie swoje pytania – to one stworzą ten warsztat.

W planie mogą się znaleźć następujące tematy:
– 6 żywiołów: zmysłowość, seksowność, kopulacja, podniecenie z osądu, seksualność, orgazm
– 5 elementów prawdziwej intymności kreującej otwarcie na otrzymywanie
– wstyd i osąd eliminujący otrzymywanie – i co z nim zrobić
– 3 filary dobrego związku
– mitologia miłości
– energia męska i kobieca, i jak tego używać
– bliskość a komfortowy dystans
– słownik kobiety, słownik mężczyzny
– seksualni uzdrowiciele
– dokonywanie wyboru partnera do związku a wybór partnera seksualnego
– Narzędzia z książki „Seks nie jest słowem na cztery litery, ale związki często tak” autorstwa Gary’ego Douglasa i „Związki kreowane inaczej” autorstwa Simone Milasas i Brendona Watta

Access Consciousness jest systemem narzędzi z pogranicza wielu dziedzin. Jego głównym działaniem jest odprogramowywanie dotychczasowych ścieżek, dzięki czemu uzyskujemy poszerzenie świadomości i możliwość natychmiastowej zmiany swoich wyborów, co kreuje inną rzeczywistość. Nie znam narzędzi, które powodują głębszą, trwalszą i bardziej dynamiczną zmianę zgodną z indywidualną wolą każdego człowieka, wspierając różnorodność, wszechstronny rozwój i ułatwiając wybór możliwości, które od zawsze są w naszym zasięgu.

Warsztat poprowadzi Patrycja Piątek, certyfikowany facylitator Access Consciousness.

Lokalizacja: Poznań
Inwestycja: 150 zł.

Konieczne wcześniejsze potwierdzenie uczestnictwa: tel. 508161011

Autor: Patrycja Piątek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *