0

Warsztat Happy Mouth™ – Generatywnej stomatologii energetycznej, 10-13 listopada 2023

Happy Mouth™ jest systemem zabiegów wspierających regenerację i aktywację układów zdrowia jamy ustnej. System ten opracował dr Tom Kolso, dziś dentysta z 25-letnim doświadczeniem, właściciel holistycznej kliniki stomatologicznej w USA. Pamiętaj, że oprócz dobrostanu jamy ustnej warsztat ten przekłada się również na zdrowie całego ciała, jako że medycyna wiąże 80% dolegliwości w ciele z dolegliwościami zębów, dziąseł i innych organów znajdujących się w ustach.

Czy to coś dla Ciebie?

10-12 listopada spotykamy się w Poznaniu, aby przez 3 dni  uczestniczyć w warsztacie tej metody, prowadzonym przez Patrycję Piątek, certyfikowanego facylitatora Happy Mouth. Będziemy praktykować, dzielić się doświadczeniami, transformować głowę i ciało. Czy to jest coś dla Ciebie? Albo dla kogoś, kogo znasz? W ten sposób ludzie na całym świecie wspierają zdrowie i dobrostan jamy ustnej i całego ciała.

3 dni nauki i ćwiczenia systemu

10:00 – 18:00 codziennie

Jeśli chcesz poprawić zdrowie swoich dziąseł, powstrzymać próchnicę, naprawić złamany lub wyszczerbiony ząb lub masz jakiekolwiek problemy stomatologiczne, sesje Happy Mouth mogą Ci w tym pomóc.

Ponieważ nasze ciała są zaprojektowane do regeneracji i samolnaprawy, Happy Mouth po prostu aktywuje systemy w ciele, które zajmują się tymi problemami.

Czy już czas zacząć?

Jeśli przyjdziesz na zajęcia, rozpoczniesz proces aktywacji tych systemów i zaczniesz odbudowywać i generować nowe tkanki i kości. Po powrocie do domu będziesz w stanie przeprowadzać sesje na innych, zarówno na rodzinie i przyjaciołach, jak i profesjonalnie na klientach.

3-dniowe zajęcia obejmują:

odkreowaniaprocesy na ciało i aktywacje systemu Happy Mouth™, w tym jak aktywować punkty na głowie, praktykowane przez uczestników na sobie nawzajem.

Zajęcia są bogate w informacje, a także zawierają aktywacje dla różnych systemów, oczyszczanie z przeszłych traum i dramatów związanych z zębami, dziąsłami, jedzeniem, szczękami i komunikacją, a uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące własnego zdrowia zębów w odniesieniu do pracy Happy Mouth.

Ponadto podręcznik zawiera schematy i instrukcje dotyczące dokładnej lokalizacji punktów na głowie, a także protokoły prowadzenia sesji.

Systemy i punkty, na których zajmujemy się na zajęciach obejmują między innymi:

Generatywny system dontalny (tzw. Master point),
System odbudowy kości i limfy (pomocny przy implantach),
System naprawczy stawu skroniowo-żuchwowego (pomocny przy bruksiźmie),
System generatywny stawu skroniowo-żuchwowego (pomocny przy bruksiźmie),
System integralności strukturalnej zęba (pomocny przy próchnicy),
System generujący dziąsła (pomocny przy recesji),
System odbudowy dziąseł (pomocny przy krwawieniu)
System generowania gruczołów ślinowych,
Punkt aktywacji generowania włosów
Punkt aktywacji młodnienia
Punkty wglądu.

Podręcznik Happy Mouth zawiera instrukcje dotyczące następujących procesów na ciało:

Proces na recesję dziąseł
Proces rozpuszczania płytki nazębnej
Proces aktywacji zawiązków zębów
Proces regeneracji nerwów.
Proces na próchnicę zębów
Proces na odrastanie części zęba
Proces na rozwiązywanie problemów ze stawem żuchwowym.

Po ukończeniu kursu i egzaminie zostaniesz uznany za Certyfikowanego Praktyka Happy Mouth™.

Otrzymasz podręcznik Happy Mouth i linki do obejrzenia nagrania wideo z zajęć, ale bez plików do pobrania.

Jeśli uczestniczyłeś już w zajęciach Basics, opłata za te zajęcia zostanie Ci zaliczona na poczet tych zajęć.

Jeśli jeszcze przed tymi 3-dniowymi zajęciami chcesz zobaczyć, czym jest system Happy Mouth – zapraszam na 3,5-godzinną klasę Basics.

Cena 3-dniowego warsztatu: 1695 USD

Rejestracja telefoniczna (508-161-011) lub za pośrednictwem formularza:

 

klasa Happy Mouth™ Basics

**Zrzeczenie się odpowiedzialności medycznej – Informacje zawarte na tej stronie, zajęciach i nagraniach służą wyłącznie jako źródło informacji i nie należy ich wykorzystywać ani opierać się na nich w celach diagnostycznych lub leczniczych. Informacje te nie mają na celu edukacji pacjenta, nie tworzą relacji pacjent-dentysta i nie powinny być wykorzystywane jako substytut profesjonalnej diagnozy i leczenia. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej leczenia stomatologicznego lub w celu uzyskania informacji na temat konkretnego stanu uzębienia należy skontaktować się z lekarzem stomatologiem i umówić się na wizytę. Happy Mouth(TM) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, obrażenia poniesione w wyniku polegania na informacjach zawartych na tej stronie lub na zajęciach czy nagraniach.

Autor: