0

Warsztat Happy Mouth™ – Generatywnej stomatologii energetycznej, 114-17 października 2022

Happy Mouth™ jest systemem zabiegów wspierających regenerację i aktywację układów zdrowia jamy ustnej. System ten opracował dr Tom Kolso, dziś dentysta z 25-letnim doświadczeniem, właściciel holistycznej kliniki stomatologicznej w USA. Pamiętaj, że oprócz dobrostanu jamy ustnej warsztat ten przekłada się również na zdrowie całego ciała, jako że medycyna wiąże 80% dolegliwości w ciele z dolegliwościami zębów, dziąseł i innych organów znajdujących się w ustach.

Czy to coś dla Ciebie?

14-17 października spotykamy się, aby przez 4 dni  uczestniczyć w warsztacie tej metody, prowadzonym przez Shaunę Teaken, światowego koordynatora Happy Mouth. Będziemy praktykować, dzielić się doświadczeniami, transformować swoją głowę i ciało. Czy to jest coś dla Ciebie? Albo dla kogoś, kogo znasz? Jestem organizatorem tego spotkania, jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć – zadzwoń proszę, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania (Patrycja Piątek, tel. 508-161-011). W ten sposób ludzie na całym świecie wspierają zdrowie i dobrostan jamy ustnej i całego ciała.

Zarejestruj się już dziś! Do 14 września cena dla skowronków (taniej o 100$)! Oto link do większej ilości informacji, rejestracji i płatności za 4-dniowy warsztat Happy Mouth (cena specjalna 1.595 USD obowiązuje do 114 września, później rośnie o 100 USD):

https://shaunateaken.com/class/hm3day-oct2022/

 

 

Na tym warsztacie poznajemy punkty aktywacyjne na głowie, procesy na ciało i transformujemy przekonania, aby:

* zainicjować uzdrawianie dziąseł (przy krwawieniu lub recesji dziąseł)

* zatrzymać i cofnąć próchnicę

* uruchomić naturalną autonaprawę ubytków, startego szkliwa i ukruszeń

* wzbudzić odrastanie brakujących zębów i dziąseł

* zmienić wiele innych rzeczy.

Ten warsztat przeprowadzi Cię przez wszystkie procesy, abyś mógł oferować sesje Happy Mouth innym i zmienić stan zdrowia własnych zębów i całej jamy ustnej.

A wcześniej możesz przyjść na klasę Happy Mouth Basics:, żeby sprawdzić, jak to może zadziałać u Ciebie

klasa Happy Mouth™ Basics

**Zrzeczenie się odpowiedzialności medycznej – Informacje zawarte na tej stronie, zajęciach i nagraniach służą wyłącznie jako źródło informacji i nie należy ich wykorzystywać ani opierać się na nich w celach diagnostycznych lub leczniczych. Informacje te nie mają na celu edukacji pacjenta, nie tworzą relacji pacjent-dentysta i nie powinny być wykorzystywane jako substytut profesjonalnej diagnozy i leczenia. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji dotyczącej leczenia stomatologicznego lub w celu uzyskania informacji na temat konkretnego stanu uzębienia należy skontaktować się z lekarzem stomatologiem i umówić się na wizytę. Happy Mouth(TM) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty, obrażenia poniesione w wyniku polegania na informacjach zawartych na tej stronie lub na zajęciach czy nagraniach.

Tags:
Autor: