0

Premiera książki „Będąc sobą, zmieniasz świat”

Będąc sobą, zmieniasz świat.  A co to znaczy – być naprawdę sobą?

Można podawać wiele definicji… A jeśli sobą jesteśmy wtedy, kiedy tętni w nas radość z tego, że istniejemy? I może tylko o to w życiu chodzi? Budzić się szczęśliwym. Nie walczyć – emocjonalnie, finansowo. Mieć pokój i spokój z tym, kim jesteś. Inspirować innych.

Wielu z nas osądza się za wybory, jakich dokonaliśmy w swoim życiu. Celują w tym Poszukiwacze tego świata, którzy wiedzą, że coś innego musi być, do cholery, za zakrętem. Tylko jak to odnaleźć?

Ta książka jest pełna narzędzi do zmiany swojego życia. Daje świadomość, że tak naprawdę możesz wybrać to, czym chcesz, aby stało się Twoje życie. Pokazuje, gdzie sami sobie podkładamy nogę – i jak przestać. Obraca kalejdoskop, otwierając inną perspektywę. Rozbiera ściany, które sami naustawialiśmy sobie na naszej drodze do szczęścia, dzięki czemu mamy szerszy zamach.

Zapraszamy na spotkanie z tą niezwykłą książką i z zawartymi w niej metodami kreowania innego świata. Świata, w którym chciałoby się żyć. Będziemy bawić się nimi na przykładach z życia, sprawdzać, jak działają, dzielić doświadczeniami. To będą magiczne dwie godziny. Dosłownie i w przenośni.

Spotkanie  w księgarni Cud, Poznań, ul. Święty Marcin 26, 12 marca w godz. 18-20, z książką „Będąc sobą, zmieniasz świat” poprowadzi Patrycja Piątek, CFMW, certyfikowany facylitator Access Consciousness, konsultant tłumaczenia
Wstęp: 10 zł

Autor o swojej książce (polskie napisy):

Opinie na temat książki…

Poruszyłeś mój świat tą książką. Dzieją się u mnie niesamowite rzeczy. MAM ŚWIADOMOŚĆ, że zmienia się każdy obszar mojego życia… Mam 62 lata i naprawdę nie pamiętam, by w moim życiu przyszedł taki moment, kiedy nie byłam świadoma i nie poszukiwałam w taki czy inny sposób tego, o czym piszesz.
Tak, teraz nadszedł czas dla mnie. Ze wszystkich doświadczeń, które stały się moim udziałem, to doświadczenie jest jak wisienka na torcie. Jestem tak bardzo wdzięczna.

Ann

Tak bardzo dziękuję, że napisałeś tę książkę… WSZYSTKO, co w niej zawarłeś, rezonuje z lekkością w moim sercu i po raz pierwszy w życiu czuję, że ktoś mnie rozumie. Moje poczucie własnej wartości zmieniło się w ciągu ostatnich 52 minut, podczas których czytałeś swój pierwszy rozdział. Nie wiem, jak wyrazić słowami moją wdzięczność…”

Stefanie

Jestem niezwykle wdzięczna za to, że jesteś i za to, że powstała twoja nowa książka. Kupiłam tę książkę dla mojego syna, który przechodził w życiu trudny okres (cierpi na zespół zaburzeń koncentracji, przez rok zażywał Ritalin, stał się jak „zombie” i stracił ochotę do życia, rzucił szkołę i nie mógł dostosować się do żadnego systemu). Twoja książka zrobiła na nim ogromne wrażanie. Przeczytał ją w jedną noc. Powiedział mi, że w jednej chwili zrozumiał wiele spraw ze swojego życia. Kupił nawet przybory do rysowania i zaczął znowu rysować.

Caro

Dziękuję bardzo, że napisałeś tę książkę i że zrobiłeś to w takiej właśnie formie. W wielu sytuacjach, które wydawały mi się bez wyjścia, ta książka stała się moim najlepszym przyjacielem. Wspaniale było wtedy odkrywać, jak mogę z niej korzystać, by znaleźć inspirację do życia z większą lekkością, radością i dumą. Jestem ogromnie wdzięczny za to, że miałeś odwagę zrobić wszystko po SWOJEMU.
W moim przypadku naprawdę się to sprawdza. Gdyby nie te wszystkie podziały stron i krótkie akapity, raczej nie mógłbym korzystać z tej książki jak z „magicznej księgi na każdy dzień, pełnej praktycznej wiedzy służącej przemianom”, którą tak naprawdę jest.

Jason

Wystarczył mi pierwszy rozdział, żebym zaczęła chichotać jak mała dziewczynka, żeby po policzkach popłynęły mi łzy odpuszczenia i radości, i żebym przypomniała sobie, kim naprawdę jestem.

Cheryle

Słowo od wydawcy:

PODRĘCZNIK GENEROWANIA NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI I DYNAMICZNEJ ZMIANY

Będąc sobą zmieniasz świat

Ta książka różni się od innych. Została napisana dla ludzi, którzy noszą w sobie marzenie o przemianie tej rzeczywistości – którzy wiedzą, że coś innego jest możliwe, ale nie mieli odpowiednich narzędzi, by swoje marzenie urzeczywistnić. A gdybym ci powiedział, że takie narzędzia istnieją, że te możliwości, o których zawsze marzyłeś – istnieją! Ta książka da ci zestaw praktycznych i dynamicznych narzędzi, które pokażą ci, że wiesz, co jest twoją prawdą i kim naprawdę JESTEŚ. A gdybyś, będąc naprawdę sobą, mógł zmienić wszystko – swoje życie, związki, ciało, pieniądze, sytuację… i świat?
W roku 2000 odnosiłem sukcesy jako chiropraktyk. Ale w głębi siebie byłem pogrążony w głębokiej depresji. Doszedłem do punktu, w którym byłem gotów to wszystko zakończyć. Dałem wszechświatowi na zmianę tego stanu sześć miesięcy. . . I gdy wypróbowałem już każdą możliwą metodę samopomocy i każdą drogę rozwoju duchowego, natknąłem się na coś, co zmieniło moje życie – Access Consciousness.
Access jest systemem otwierania drzwi do wszystkiego, co jest możliwe na tym świecie. Daje ci dostęp do twojej wewnętrznej wiedzy, dynamicznie zwiększa twoją świadomość, bez wykluczania i osądzania czegokolwiek. Ja sam nie mam dla ciebie żadnych gotowych odpowiedzi. Tylko pytania. Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie prawdziwe. Zapraszam cię do odkrywania razem ze mną tego, kim naprawdę jesteś. Moja droga do świadomości nie ma końca, podobnie jak twoja. Jeśli zechcesz, ta książka może poprowadzić cię do bycia autentycznie sobą i przemiany świata. Czy już na to czas? Czy na to właśnie czekałeś?

 

Dr Dain Heer podróżuje po całym świecie prowadząc zaawansowane warsztaty Access Consciousness. W ramach Access dr Heer rozwinął unikalny proces energetyczny prowadzący do zmiany – dla pojedynczych osób i grup – zwany Energetyczną Syntezą Istnienia. Zaprasza i inspiruje ludzi do poszerzenia swojej świadomości z pozycji całkowitego przyzwolenia, troskliwości, poczucia humoru i wykorzystania wewnętrznej wiedzy. Dr Heer jest autorem serii książek o wcieleniu, uzdrawianiu, pieniądzach i związkach.

Książka do kupienia na przykład tutaj:
https://bonito.pl/k-66291569-bedac-soba-zmieniasz-swiat?fbclid=IwAR1hAhBozWWkSFdmWP0Z_yNVMAGYGda4cQVquYitSqu1ITzsxy7jggULY_o

 

Autor: Patrycja Piątek
http://facelift.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *