0

Klasa Facelift w Poznaniu, 15 sierpnia 2020

Spotykasz czasami osoby, które, nieuczesane, w worku na pyry rano kupują bułki w sklepie na rogu, a Ty nie możesz od nich oczu oderwać? I ciągnie się za nimi świetlista smuga?
No cóż. To jest tym.
Energetyczny Facelift. Dotyk o wielkiej mocy. Serdecznie zapraszam

A jeśli to w ogóle nie chodzi o zmarszczki?

A może to chodzi o to, że Twoja twarz zaczyna świecić blaskiem, któremu trudno się oprzeć? A może chodzi o całe ciało, które dostaje pewien impuls, aby wreszcie się wyprostować? A jeśli to chodzi o milion przekonań, którym daliśmy wiarę, a one kształtują nasz wizerunek w naszych własnych oczach, a tym samym w oczach innych?

Czy chcesz takiej zmiany?

Podczas całodniowego warsztatu  dwukrotnie otrzymasz(!) nauczysz się praktycznie wykonywać głęboko regenerujący, odprężający i ożywczy zabieg, obejrzysz film szkoleniowy i zabierzesz ze sobą podręcznik. Przepiękny, dzień wypełniony po brzegi przyjemnością, odprężeniem, energią i wiedzą.


 

 

 

Więcej tutaj: https://www.accessconsciousness.com/en/micrositesfolder/access-energetic-facelift/

Na szkoleniu otrzymasz praktyczną umiejętność wykonywania takiego masażu twarzy, schemat i wielostronicowy podręcznik, zawierający szereg narzędzi do pracy ze świadomością swojego ciała. Bo ono jest często mądrzejsze niż nasz umysł, a jednak daje się kodować. Jak by to było odkodować to, co nie służy i wybrać coś, co służy?

Cena: 840 zł
Proszę o zgłoszenia pod nr 508-161-011 lub pod adresem email: pat@budziludzi.pl

Wznieś twarz ku słońcu.

 

Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *