0

Jak tak naprawdę znaleźć i zatrzymać mężczyznę

Stare zasady i stare role w związkach przestały już obowiązywać. A co, jeśli to kobiety są wojowniczkami, które kreują inną przyszłość? A co, jeśli mężczyźni są karmicielami, którzy przyszli na ten świat po to, aby kreować możliwości, wśród których kobiety mogą pokazać światu swój unikalny blask?

Prawdziwy mężczyzna zdaje sobie sprawę z wartości każdej osoby, którą spotyka. Nie posługuje się stereotypami w stosunku do otaczających go ludzi. Jest wdzięczny za wszystko to, czym kobieta jest i chce być. Każdej spotkanej osobie otwiera drzwi do nowych możliwości. Czy chciałabyś mieć takiego nowoczesnego mężczyznę w swoim życiu? Jeśli tak, może musisz zmienić parę rzeczy!

Oto pięć wskazówek, które pomogą znaleźć i zatrzymać mężczyznę i będą cię wspierać w erze Tindera:

Odwróć role

Nowoczesny mężczyzna chce wiedzieć, czego kobieta od niego oczekuje i jej to dostarczyć. To nie oznacza, że kobiety mogą być niemiłe, samolubne i wymagające, lub że mężczyźni – patetyczni, smutni i mięczakowaci! To oznacza, że kobiety mają być opiekuńczą, twórczą i potężną inspiracją, którą tak naprawdę są. A mężczyźni – zapraszać i odpowiadać na te energie, które będą kreować przyszłość, która będzie większa – dla wszystkich.

O co możesz poprosić mężczyznę, którego nigdy wcześniej nie chciałaś o nic prosić? Jeżeli przestaniesz być taka ogniście niezależna, nowoczesny mężczyzna ofiaruje ci możliwości do kreowania życia, o jakie w głębi serca prosisz.

Uznajcie to, co sobie wzajemnie ofiarowujecie

Nowoczesny mężczyzna chce dostrzegać punkty widzenia innych ludzi i być wkładem w kreowanie innych możliwości. Nowoczesny feminista z wdzięcznością przyjmie ten wkład i zapyta, jak kobieta może jeszcze bardziej rozszerzyć to, co jest możliwe. Nowoczesny związek kreuje więcej dla wszystkich, a nie mniej!

Zaangażowanie nie jest współdzieleniem

Nowoczesny mężczyzna będzie o ciebie dbał, choćby nie wiem co. Jeżeli prosisz go o to, by udowodnił swoje zaangażowanie poprzez pieniądze, prezenty czy to, co dla ciebie robi – jest to czymś innym niż pozwolenie mu na zaangażowanie poprzez całkowitą obecność bez osądu, bez względu na to, jaka jesteś szalona. Zaangażowanie ma dużo wspólnego z wdzięcznością za to, co jest, a nie z byciem wycieraczką albo ciągłymi próbami udowodnienia własnego zaangażowania. Zaangażowanie nie jest ciągłym wysłuchiwaniem twoich problemów. Podziel się nimi z przyjaciółkami, a ze swoim mężczyzną twórz lepszy świat.

Zrezygnuj z własności

Większość ludzi wchodzi w związki, w których mogą kogoś „mieć” na zawsze. Jeżeli tego właśnie szukasz, weź sobie psa! Jeżeli żadne z was nie posiadałoby drugiego, czy to nie wykreuje więcej? Jeżeli chcielibyście być w związku, w którym oboje jesteście w stanie wzrastać, musicie pozwolić również drugiej osobie na zmianę i wzrost, a waszemu związkowi na ewolucję raczej niż wykluczenie. Czy nowoczesny mężczyzna wykluczałby kogokolwiek? Czy nowoczesny feminista wykluczyłby możliwość, aby wzrastać? Nie… i wy też nie powinniście!

Twórz z elegancją

Elegancja w związku pojawia się wtedy, kiedy nowoczesny mężczyzna chce wytworzyć maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku. Prosi nowoczesną feministkę, aby stała się czymś więcej, a nie mniej. Nowoczesna feministka zwraca swoją energię ku kreacji i wsparciu raczej niż umniejszaniu siebie tylko po to, aby mężczyzna poczuł się komfortowo. Nowoczesny mężczyzna nie poczuje się onieśmielony twoim blaskiem.

To niekonwencjonalne strategie dla wolnomyślicieli, którzy wiedzą, że w relacjach istnieją inne możliwości, którzy chcą więcej w swoim związku niż tylko domu z ogródkiem, dwójki dzieci i psa. Możesz mieć to wszystko … i znacznie więcej! Zadawaj wszechświatowi pytania o to, co jeszcze jest możliwe i możesz zostać zaskoczona tym, co (i kto!) się pojawi!

całość na: dailyurbanista.com/2015/10/30/how-to-find-and-keep-a-guy/

Zapisz się do newslettera BudziLudzi

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach, zapisz się do newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Autor: Gary Douglas
http://garymdouglas.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *