0

WARSZTAT: Jak stać się pieniędzmi? 15.02-21.03

 

Po co Ci wiedzieć, jak stać się pieniędzmi?

Czy w gruncie rzeczy wiesz, że masz mnóstwo możliwości generowania pieniędzy? Które, jakimś dziwnym sposobem, nie zechciały się jeszcze w całości przejawić? Można utorować im drogę!

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi – chodzi o podświadomość. To tam kryją się te PRZEKONANIA, o których nie wiesz nawet, że je masz, a które skutecznie przeszkadzają w generowaniu tego, do czego wyrywa się Twoje serce. Kryją się też skutecznie.

 

Jeśli pragniesz więcej lekkości w życiu z pieniędzmi, sięgaj po ten podręcznik regularnie! Osoby, które często go przerabiają, po kilku miesiącach odnajdują się w zupełnie innej sytuacji finansowej. I życiowej. Od ponad 20 lat ta zmiana jest dostępna – dla tych, którzy ją wybiorą. Pieniądze stają się oczywiste, naturalne jak oddech, po prostu – są.

„Tym, co chciałbyś MIEĆ, musisz się STAĆ. Tego, czym nie potrafisz BYĆ, nie możesz mieć.”

Gary Douglas

Żeby ułatwić ten wybór – zapraszam na warsztat. 5 tygodni codziennych spotkań, synergiczna energia grupy, pytania, których nie masz odwagi zadać wypowiadane przez inne osoby, rytm nadawany przez codzienne spotkania. Książka została napisana wiele lat temu – od tego czasu przybyło nam wiele nowych narzędzi, z których będziemy aktywnie korzystać podczas tych zajęć.

Czy masz odwagę zmienić swoją sytuację finansową (i całe swoje życie)?

Ale… czy to jest dla mnie? Możesz zanurzyć w wodzie duży palec od stopy albo wskoczyć do jeziora od razu. Każdy wybór jest dobry, a jeden może prowadzić do drugiego przez cały czas trwania programu. Tym razem plan jest taki:

Co otrzymujesz:

Wielki wybór

Mniejszy wybór

udział w dwóch bezpłatnych zajęciach z serii Jak stać się pieniędzmi (z nagraniami); Zoom: poniedziałek, środa o 21:00

tak

tak

udział w pozostałych ośmiu zajęciach z serii Jak stać się pieniędzmi (z nagraniami); Zoom: poniedziałek, środa o 21:00

tak

nie

udział w codziennych bezpłatnych wieczorach odkreowań; Zoom: codziennie o 20:30

tak

tak

nagrania codziennych wieczorów odkreowań

tak

nie

Spisane odkreowania ze wszystkich spotkań

tak

nie

Nagrania spisanych odkreowań ze wszystkich spotkań

tak

nie

Bezpłatny udział w każdym pełnym WARSZTACIE Jak stać się pieniędzmi, który się odbędzie w ciągu roku od daty tych zajęć!

tak

nie

Inwestycja:

499 zł, czas i zaangażowanie

Inwestycja:

czas i zaangażowanie

Pieniądze nie zmieniają człowieka. Pieniądze, tak jak kryzys, uwidaczniają – kim naprawdę jest. Masz gotowość na więcej – siebie?

Zapytam o jeszcze coś. Zechcesz tym – zmienić świat? Pozwolisz mi być do tego wkładem i katalizatorem?

Zapraszam do rozmowy, odkreowań i facylitacji. Czy teraz jest ten czas? Za kilka miesięcy będziesz wdzięczny sobie, że zacząleś DZISIAJ.

Do pracy na warsztatcie potrzebujesz podręcznika. Jeśli termin rozpoczęcia zajęć się zbliża, a Ty jeszcze go nie masz, po wybraniu wersju warsztatu otrzymasz załącznik z pytaniami, aby móc wykonywać ćwiczenia.

Autor: Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *