0

Klasa Podstawy, 6-9 kwietnia 2018, Warszawa

Jakich kłamstw, czyich kłamstw, jak wielu kłamstw używasz do kreowania tej sytuacji, która tak uwiera?

Każdy ma swój, skonstruowany na podstawie osobistych doświadczeń, zestaw przekonań i wierzeń. Są one niejako zapisane, stanowią Twój kod, Twój program. Rzecz w tym, że większość wierzeń jest ukształtowana przez instytucje, przez system. Szkoły, media, moda, muzyka, religia, korporacje, rodzina. Część tych przekonań to skrupulatna, nieprzerwana manipulacja.

Zostałaś zaprogramowany, by łatwo było Tobą manipulować. Racjonalizujesz rzeczy, „bo taki jest ten świat…” Czy to jest w ogóle prawda?! Czy to Ci służy? Czy to prowadzi Cię tam, gdzie chciałbyś dojść?

Spójrz mi w oczy, Kochanie.

Być może nie mam monopolu na prawdę, ale nie zależy mi na tym. Nie mam żadnych odpowiedzi, mam tylko pytania. Jaki ten świat jest naprawdę? Co tak naprawdę działa? Jak to działa? Jak mogę zmienić to, co jest? Czy ja naprawdę tego właśnie chcę? A może nie? Jakie tu mam możliwości, których nie zauważam? Jaki mam tutaj punkt widzenia, który mnie zatrzymuje?

Klasa Podstawy Access Consciousness to zestaw pragmatycznych, skutecznych narzędzi do kreowania życia, jakiego pragniesz. Do zmiany tego, co Ci w życiu się nie podoba – w związkach, w pracy, w finansach, w zdrowiu. Do dojścia tam, dokąd wiesz, że możesz dojść. Z lekkością, radością i glorią.

Po raz pierwszy zetknęłam się z tymi metodami trzy lata temu. Boję się pomyśleć gdzie bym w tej chwili była, gdybym nie obejrzała pewnego filmu na YouTube. Przeszłam przez ten czas kawał drogi, jestem dziś kimś zupełnie innym, myślę inaczej, widzę inaczej, działam inaczej. I uwielbiam swoje życie J

Ta droga, te narzędzia – dla każdego działają inaczej. W różnej kolejności, w różnym tempie. Ale wiesz co? Trzeba tylko zacząć.

Zechcesz?

 

Klasa PODSTAWY Access Consciousness w Warszawie

Czas trwania: 4 dni

Cena: 4.800 zł (dla powtarzających i dzieci między 16 a 18 rokiem życia: 2.400 zł, młodsze dzieci uczestniczące z opiekunem: bezpłatnie)

Wymogi: ukończenie klasy Access Bars®

 

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce i zarejestrować się na klasę, prosimy o kontakt:

Patrycja Piątek, tel. 508-161-011, pat@budziludzi

Katarzyna Przyszewska, tel. 698-469-374, przysia@gmail.com

Autor: Patrycja Piątek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *