0

26-28 stycznia: Naucz się wybierać – z Simone Milasas

A gdyby tak w Twoim życiu ograniczenia nie odgrywały żadnej roli? Gdyby nie trzeba było ciągle na nowo robić tych samych starych rzeczy w oczekiwaniu innego biegu spraw? A może nie ma czegoś takiego jak siła wyższa?

Czy wiesz, że masz wybór…? Wybór możliwości?

Masz świadomość tego, jaka ma być energia Twojego życia i na klasie Wybór Możliwości otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci to życie wybrać i wykreować. Celowo nie piszę, jak ma wyglądać Twoje życie. To nie o wygląd tu chodzi, Indianie nie widzieli statków Kolumba, bo taka konstrukcja wykraczała ponad ich pojmowanie. Prawdopodobnie umysł by nas ograniczył, gdybyśmy zaczęli szukać upragnionych obrazów.

Co jest wymagane, bym była gotowa żyć energią życia, jakie bym kochała, aby to życie mogło się dla mnie pojawić z totalną lekkością? I wszystko, co na to nie pozwala, wszelkie myśli, uczucia, emocje i brak stosunku, których używam, aby absolutnie odmówić i odrzucić takie życie i tę energię, którą chciałabym, aby stało się moje życie… (wiadomo – co ;))

Wężykiem.

Wybór jest początkiem wszystkich kreacji. Za każdym razem, kiedy coś wybierzesz, coś się w Twoim życiu pojawia dzięki temu wyborowi. Nie ma złych czy dobrych wyborów. Jest tylko wybór.

Twój wybór może zmienić wszystko. Czy jesteś gotowy na rozpoczęcie tej podróży? Czy jesteś gotowy na to, aby żyć i być pytaniem: co jeszcze jest dla Ciebie możliwe?

To nie będą trzy dni nakazów i zakazów. Zamiast tego otrzymujesz wgląd w to, w jaki sposób tak naprawdę Ty prowadzisz swoje życie, czym Ty się kierujesz podejmując pewne kroki i co Cię skłania do niektórych zaniechań. Dzięki pytaniom nadchodzi świadomość tego, jakie punkty widzenia kreują Twoją rzeczywistość i otwierają się drzwi do zmiany. Możesz zadać każde pytanie o tym, co nie działa w Twoim życiu i rzucić światło na wszystkie ciemne zakamarki, w których kreujesz to, co tak Cię irytuje, często aż do bezwładu… I zmienić to. Czymkolwiek to jest. Pieniądze? Związki? Prokrastynacja? Niechęć? Kondycja? Smutek? Rezygnacja?

Masz odwagę? Wiedzieć, że możesz wszystko, czego prawdziwie pragniesz?

Weź mnie nie strasz, co?;)

Oto osobiste zaproszenie autorki – dla Polski:

Simone Milasas, która poprowadzi ten warsztat, często zajmuje się kwestią prowadzenia biznesu, pieniędzy i kreowania innych możliwości funkcjonowania w świecie, w którym wielu z nas nie chce, boi się funkcjonować. Jest znana z niestandardowego podejścia do biznesu, za który uważa całe swoje życie – poszukiwania w nim radości, obfitości i glorii. Nieustannie zadaje Ci pytania, po których nic już nie wygląda tak samo: Co dla Ciebie oznacza sukces? Jaki jest prawdziwy cel Twojego biznesu? Jaki jest prawdziwy cel Twojego życia i istnienia? Czy czerpiesz radość z pracy? Prowadzi na ten temat oddzielne warsztaty na całym świecie i pisze na ten temat książki:

Obie książki do nabycia w Sklepie Access lub w Rakuten Kobo. Może warto sięgnąć do nich jeszcze przed całym wydarzeniem?

 

 

 

Drugiego dnia warsztatu Wybór Możliwości odbędą się wieczorne zajęcia na temat wychodzenia z długów.

Simone stoi na stanowisku, że nikt nie powinien mieć problemów z pieniędzmi. Wszyscy uczestnicy klasy Wybór Możliwości mogą bawić się na niej za darmo 😉 Reszta – za 40 EUR. Zaproście znajomych! Będzie wesoło, niestandardowo, kreatywnie i będziemy zmieniać tory!!!

Otrzymacie tam narzędzia do zmiany Waszej rzeczywistości finansowej. I zapewne – również jakiejś innej 😉 Ciekawe, jakiej… 🙂

Miejsce: VILLA FOKSAL, Dom Dziennikarza ul. Foksal 3/5 00-366 Warszawa – lub TWÓJ DOM (uczestnictwo online).

Aby wziąć udział w klasie Wybór Możliwości należy uczestniczyć w klasie Podstawy w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub, jeśli miało to miejsce wcześniej, zakupić klasę lub tele-klasę z ostatnich 12 miesięcy, przynajmniej 3-częściową, dzięki czemu będziesz w najbardziej aktualnej energii zmian, odkreowań i możliwości po to, żeby dużo więcej wynieść z klasy z Simone Milasas – i dla siebie i dla innych uczestników:-)

Dla przykładu: Nigdy się nie poddawaj, nigdy nie odpuszczaj, nigdy nie rezygnujPrzyzwolenie, ostateczne źródło sukcesu z polskim tłumaczeniem lub któraś z najnowszych teleklas (tylko proszę zwróćcie uwagę, by miała przynajmniej 3 części, no i by odbyła się w ostatnich 12 miesiącach).

Cena: 2.400 EUR, dla powtarzających: 1200 EUR

Z nowości – będzie wreszcie polski podręcznik (płatny dodatkowo 25 EUR)

Link do rejestracji na Wybór Możliwości Wcześniejsza rejestracja wiele ułatwia organizacyjnie 🙂

Link do rejestracji na Radosne wychodzenie z długów

 

Simone oferuje wiele i dotyka bardzo różnych tematów. Kto jest zainteresowany – zapraszam do co lepszych kawałków:

Czas na zmianę dotychczasowych torów (darmowy zoom z polskim tłumaczeniem)

Jak wybrać pracę, która będzie przynosiła frajdę (całe 65 USD)

Kreowanie czegoś z niczego

Kobiety i mężczyźni w biznesie

Kreowanie większych możliwości z POZIOMU ZERO

Pieniądze w związkach

Związki kreowane inaczej

Nie, nie potrzebujesz ustalać budżetu, aby ruszyć ze swoimi finansami

Błąd numer 1, do którego pcha ból

Twoje ciało może stać się twoim najlepszym przyjacielem

Gotów rozbujać swoje życie?

Cała naprzód?

Autor: Simone Milasas
https://accessjoyofbusiness.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *